Цього тижня чимало новин нагадували скоріше життя у паралельному вимірі, ніж реальність. Так, Україна відсвяткувала… День Конституції. Виявилося, що саме так вважають наші депутати! Ба більше, терористи «ДНР» презентували трамвай із бандерівським дизайном. Про це та більше читайте у новій підбірці політичних дурощів від видання InfA.

5 місце

Постійний герой рубрики політичних дурощів – очільник такої собі Соціалістичної партії пан Ілля Кива. Зазвичай головний мачо української політики (принаймні, він сам так себе називає) постить світлини з пишногрудими дівчатами на пляжах, однак цього разу він похвалився фото зі… Шреком. Ба більше, і свій прес не оголив! Невже піарники нарешті допетрали, що за порнозірку (ще й не найвищого ґатунку) ніхто не піде голосувати?

Однак і новий піар-хід складно назвати вдалим, адже Кива заявив, що вважає себе дуже схожим зі Шреком. Націлився на аудиторію школярів і дітлахів із садочка? То передайте хтось йому, що їм ще не можна голосувати на виборах.

4 місце

«Цьому місту потрібен свій супергерой», – вирішив один із депутатів міської ради Чернівців Василь Продан перед тим, як полізти у кабінет мера через вікно. За його словами, у кабінеті стоїть цифровий замок, який відкрити без спеціального пульта неможливо. «Було два способи вирішити цю проблему – свердлити дорогий замок або лізти у вікно». І другий варіант сподобався Продану більше. За дорогий замок жаба б задушила, та й не кожного дня видається можливість стати зіркою соцмереж!

3 місце

Ну який рейтинг політичних дурощів без столичного мера пана Кличка, який, схоже, своїми вибриками хоче переплюнути «папєрєдніка» Льоню «Космоса»? Цього разу він замахнувся іще й на звання головного інноватора Києва – після чергового «великого потопу» Кличко почав обмірковувати ідею про створення СПЕЦПІДРОЗДІЛУ ЗЛИВОВОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ. Дивно, що відразу не загін супергероїв покликав ліквідовувати наслідки і сам не очолив його… Це, принаймні, повеселило б киян: ідеш додому під зливою, по коліна у воді, а тобі мер у костюмі Бетмена допомагає не попливти до Одеси замість Позняків.

2 місце

Якщо ви інколи плутаєтеся у днях і в середу переконані, що сьогодні – п’ятниця, імовірно, ви – наполовину депутат. Бо такі ж проблеми має депутат міської ради у Чернівцях Андрій Брязкало, який напередодні Дня Незалежності України урочисто привітав усіх із… Днем Конституції: «Доброго дня, шановні колеги! Хочу також привітати всіх з Днем прапора і з прийдешнім Днем Конституції України».

Є ще один доказ того, що плутанина у днях – це суто депутатська болячка, адже після привітання колеги-«забудька» у залі так ніхто й не звернув увагу на те, що той не дружить із датами… Ну і, звісно, з історією у нього іще більш напружені стосунки. Отож чекаймо від пана Брязкала 1 вересня побажань щастя і здоров’я перед прийдешнім Новим роком!

Які депутати, такі в них і свята… Один в ополонці з воскресінням вітає, цей – конституцію празнує…ліда-ліда, боже-боже)і ці люди вирішують долю міста…

Gepostet von Вадим Пелех am Freitag, 24. August 2018

1 місце

Терористи так званої ДиНиРи похвалилися трамваєм із несподіваним дизайном – бандерівським! Ні, це не новина із паралельного всесвіту – ватажок «іхтамнєтов» влаштував урочисту презентацію з приводу випуску «першого трамвая, зробленого в Донецьку». Щоправда, незважаючи на пафос і безглузду назву трамвая «Я – Донєцкій!» місцевим колаборантам окупанти все одно не догодили і у коментарях один із них обурився через кольори трамвая: «У цій новині все прекрасно за одним винятком. Якого його пофарбували в чорно-червоний? Наступний буде синьо-жовтий?».

«Упс!» – подумав генералісімус Захарченко і побіг перефарбовувати «перший донецький трамвай» у колорадські кольори, щоби потім по шапці не отримати від Кремля.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, і тут.