Наші політики не перестають дивувати «блискучими» знаннями! От ви знали, що Адольф Гітлер – один із найкращих демократів? А спікер ВРУ Андрій Парубій знає це! Крім того, цього тижня виявилося, що у Володимира Гройсмана і Олега Ляшка є одна спільна болячка. Про це та інше читайте у новій підбірці політичних дурощів від видання InfA.

5 місце

Цього тижня наші політики, схоже, вирішили продемонструвати свої блискучі знання з географії. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав Дніпро із днем міста світлиною… Києва. В принципі, не слід дуже критикувати його, адже звідки людині, яка в Україні знає тільки Конча-Заспу і нагріте своєю п’ятою точкою крісло у Кабміні, знати, як виглядають Київ і Дніпро? Це вам не Мальдіви, так залюблені нашими можновладцями.

Однак не Гройсманом єдиним! Відзначився і головний «радикал» країни, повелитель корів і заклинатель вил Олег Валерійович Ляшко, який у своєму відеозверненні переплутав Житомир і Чернігів. Однак нардеп не сильно промахнувся з датами, оскільки Чернігів також святкуватиме день міста у вересні – 21 числа.

4 місце

Нардеп Олександр Кірш УТРЕТЄ заснув під час засідання парламенту. Усією своєю депутатською натурою вирішив продемонструвати простому люду, наскільки йому плювати на долю країни. Чи, може, просто біднятко так втомилося? Оце бурхливі були канікули…

У грудні 2015 року ЗМІ писали про «щасливого Кірша», який заснув у ВРУ від нудьги. А у жовтні 2017 року народний обранець вирішив покуняти, коли Верховна Рада обговорювала президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу.

3 місце

Новий ватажок терористів «ДНР» Дєніс Пушилін цього тижня потішив українців приємною новиною – пообіцяв «продовжити курс папєрєдніка» і «піти за Захарчєнком». Ну що ж, пане Пушилін, сподіваємося, ви знаєте, що обіцянка не цяцянка! Адресу місця, звідки ви можете піти услід за Захарченком, ви знаєте: місто Донецьк, кафе «Сєпар». Відправлять безкоштовно, тільки приходьте!

2 місце

Спікер ВРУ Андрій Парубій заявив, що «найбільшою людиною, яка практикувала пряму демократію, був Адольф Алоїзович у 30-х роках». У нас є кілька очевидних пояснень такій дурниці з вуст пана Парубія: або той почав зловживати тими ж речовинами, що і Добкін, або ну вже дуууже кепсько знає історію.

1 місце

Початок польотів лоукостера Ryanair з України Президент Порошенко відсвяткував по-особливому: того дня його помітили на борту рейсового літака, так би мовити, серед простих людей. Не щипайте себе, то не сон, а лише кепський піар-хід президентських рекламників, які думають, що після відпочинку глави держави на Мальдівах і на елітній віллі в Іспанії наївні українці повірять, що він такий, як і вони. Пізно, Петре Олексійовичу, пізно…

О, вот кто-то тоже ок сделал, хвалю)

Gepostet von Dmitry Kovalenko am Dienstag, 4. September 2018

Друзі їхали сьогодні на метро з Вокзальної до Чернігівської і були здивовані, зустрівши незвичайного пасажира. Він до всіх усміхався, сам ніс пакет з АТБ та взагалі здивував простотою. P.S. Привіт, зрадойоби!

Gepostet von Dmitry Kovalenko am Montag, 3. September 2018

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.