InfA пропонує нашим читачам свіжу добірку ляпів та курйозів авторства «слуг народу». Погляньмо, якими перлами потішили наші можновладці за минулий тиждень.

5 місце

Депутатська мудрість каже: «Багато грошенят не буває». А закордонної нерухомості – і поготів. Так, журналісти підрахували, що лише минулого року можновладці скупили 2 мільйона «квадратів» нерухомості за межами України.

Забавно, що більшість цієї нерухомості куплено саме в Росії. Невже патріотизм наших можновладців сягнув такого рівня, що ті своїми чесно заробленими мільйонами жертвують заради того, щоби, як ті диверсанти, підібратися якнайближче до ворога? Оце герої!

Однак ні, втішатися з такого «героїзму» не доводиться, зважаючи на прізвища тих, хто так наполегливо скуповує вороже житло. Однозначними рекордсменами, яким дач під Києвом замало, виявилися – увага! – пані Льовочкіна та Вадим Новинський.

І таких у нас зеленкою поливають… Оце торжество гуманізму!

4 місце

І сміх, і гріх! Виявляється, нинішньому керманичу України світить довічне ув’язнення. Саме так вирішили «донбаські юристи» на засіданні «народного трибуналу» в Луганську. Ці  «ватні» судді визнали Порошенка виним у злочинах на Донбасі.

Найцікавіше, що Петро Олексійович навряд чи знає про той страшний вирок. Адже вся ця клоунада з псевдотрибуналом розрахована на російські ЗМІ. А для більшої переконливості й, так би мовити, історичної достовірності той балаган навіть назвали «український народний», а не «новоросійскій».

3 місце

Ось вам приклад того, як  український політик через брак сірої речовини в голівоньці хотів організував черговий конфуз. Обурений ЛГБТ-парадом у Києві, нардеп Олег Барна подав законопроект «Про заборону будь-яких видів публічного прояву сексуальної орієнтації». Судячи з усього, документ передбачав саме нетрадиційну орієнтацію, але грамотно оформити свої думки письмово народному трибуну не вдалося. Тож по факту законопроект забороняє, скажімо, хлопцеві цілувати свою дівчину на вулиці, вдягати футболку з саркастичним написами про протилежну стать чи привселюдно освідчуватися в кохані. Адже все це також прояв своєї сексуальної орієнтації, хоч і традиційної.

Хочеться звернутися до пана Барни: шановний народний депутате! Закони писати – це вам не Сєню кружляти в танці навколо трибуни. Навчіться елементарної грамоти, а вже потім беріться за втілення своїх намірів. Тим паче, що за вашим же законопроектом вас також слід було би покарати. Бо з букетом ви чи ні, а публічно хапати між ніг пана Яценюка зась!

2 місце

Здавалося, що вигадувати щось оригінальне для сварки чи бійки у Верховній Раді вже й не треба. Але Олег Ляшко вирішив стрибнути вище голови й почав суперечки через… корів.

Нардеп Помазанов, який закликав депутатів не відволікатися і не теревенити про «корів і всяку іншу «хрєнотєнь», автоматично став ворогом номер один для «радикального» Олега.

Відсіч не забарилася: «Я цьому депутатові від влади хочу сказати: ти, паразит, не смійся, бо ми тобі роги пообламаємо! Вибачся перед українськими коровами, які годують селян!».

Вам би, пане вільний радикал, наступну відпустку в Індію вирушити, щоб там за корів молитися. Бо в Україні поки що інші священні істоти – це нардепи.

1 місце

У своєму офіційному Твіттері прем’єр Володимир Гройсман передбачив, що всі перед виборами почнуть годувати народ пустими обіцянками. Всі, тільки не він!

Якщо уявити діяльність уряду як гру з народом у «Поле чудес», то ось він – сектор «Обіцяне і не виконане Гройсманом». Докази – в студію!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.