Українські політики нюхом чують наближення виборів, тож усіляко намагаються показати, як вони близькі до простого народу. Цього тижня Гройсман посидів зі звичайною бабусею на звичайній лавці, а Ляшко побідкався, що мамі з візочком за 2 тисяч доларів не вистачає державної допомоги. Про ці та інші дурощі читайте у новій підбірці від видання InfA.

5 місце

Нардеп від БПП Олег Барна цього тижня показав фірмове нахабство. До його бійок, «обіймашок» із Яценюком і матюків уже всі звикли. Однак тепер він каже, мовляв, погано, що Україна не захищає олігархів, зокрема Дмитра Фірташа. Здається, іще трохи, і Барна та Ко уже не приховуватимуть своє бажання просто нажитися на українцях і казатимуть прямо: «Панове лохи, нам потрібні ваші гроші і голоси на виборах. Усе інше нас не хвилює».

Щодо Фірташа можу сказати наступне: дуже прикро, що ми змушені видавати своїх олігархів за процедурою екстрадиції. На мою думку, все потрібно вирішувати на території нашої країни, конфіскувавши всі їхні незаконно здобуті активи. Нам необхідно не випрошувати кошти у міжнародних партнерів, а залучати внутрішні інвестиції, в першу чергу – кошти олігархів.Стосовно Америки в ситуації з нашим олігархом, то очевидно, що вона захищає виключно свій інтерес – титанові родовища, які являються стратегічною сировиною для космічних технологій, авіації та ракетної галузі. Коли деякі активісти, що являються агентами зовнішнього впливу, кричать що потрібно віддати комусь в користування родовища літію в Україні, ми маємо прикласти всі зусилля для того, аби цього не допустити. Це стратегічна сировина, яку з часом ми будемо використовувати самі.

Gepostet von Oleg Barna am Freitag, 26. Oktober 2018

4 місце

Олег Ляшко – майстер кепського піару. Нардеп опублікував світлину на доказ того, що він «турбується про народжуваність в Україні», і заявив, що люди постійно скаржаться на мізерну соціальну допомогу від держави за народженням малюка. На фото він стоїть поруч із жінкою з дитячим візочком. І усе б добре, але є одне «але»: візочок на фото коштує близько 2 тисяч доларів, тож про яку допомогу може йтися?

3 місце

Що ближче до виборів, то «ближчими до простого народу» намагаються бути політики. То Тимошенко п’є кавусю на заправці, то Порошенко літає звичайним рейсом. Ось і Володимир Гройсман вирішив: «Чим я гірше?». Прем’єр посидів на лавці з бабусею і наобіцяв усього і багато, однак на тлі мізерних пенсій і водночас захмарних цін на ліки і «комуналку» йому чомусь ніхто не повірив…

2 місце

Українські політики уже який день святкують санкції Росії проти них і змагаються у жартах. Наприклад, нардеп Борислав Береза театрально бідкається, що ніколи не вдихне челябінського повітря і ніколи не побачить Сизрань. А більшість вважає, що жити треба так, щоб потрапити до санкційного списку Кремля.

Жити треба так, щоб потрапити до списку Кремля. Краще до санкційного, ніж до розстрільного. Кажуть, що так спокійніше. І веселіше.

Gepostet von Oleksii Bratushchak am Donnerstag, 1. November 2018

Мотивація для українців на кожен день:- прокидаєшся,- чистиш зуби,- дивишся список санкцій,- не знаходиш себе?- ідеш, бл…, лупати сю скалу!

Gepostet von Dmytro Zolotukhin am Donnerstag, 1. November 2018

Маю тепер свіжий клопіт: не зможу користуватися готівковими і безготівковими коштами у Росії. Боюсь, що проживу решту…

Gepostet von Andriy Magera am Donnerstag, 1. November 2018

1 місце

Цього тижня чи не найбільше українці обговорювали приїзд Анґели Меркель. Змінилося після її візиту мало що, хіба кількість фотожаб заполонила Мережу. Зокрема усіх потішило, що Порошенко ледь не першим додумався подарувати пані Анґелі квіти, а деяких дивує, що не цукерки «Шалена бджілка»…

Похоже только Порошенко разгадал на что все это время намекала Меркель и вручил ей букетик ;))

Gepostet von Stavnitser Andrey am Freitag, 2. November 2018

Менше, ніж Порошенку, пощастило Юлі Володимирівні. Ну, не вийшло попіаритися у ЮВ цього разу…

Я так у 1999 році з Біллом Клінтоном провів зустріч. Ну як провів, був на Михайлівській площі, коли він там виступав. Але зараховується ж, правильно?

Gepostet von Anton Hodza am Freitag, 2. November 2018

Дехто підмітив, що переговори обійшлися без курйозів. Що дуже дивно…

Головне щоб під час перемовин президента з Меркель до кабінету без стуку не зайшов Ахметов у шкіряній куртці з двома спортивними сумками.

Gepostet von Mykhailo Tkach am Donnerstag, 1. November 2018

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.