Цього тижня Юля Володимирівна просто підірвала рейтинг політичних дурощів від видання InfA. Узагалі-то сама вона вже могла отримати усі п’ять місць своїм «коптером СБУ» і «кавусею на заправці», але у змаганні її трохи посунули «президент Росії» Петро Порошенко, гарний син Андрійко Коболєв та дещо жіночний бойовий стиль нардепа Мусія.

5 місце

Українські політики перед виборами зі штанів вистрибують, так прагнуть бути ближчими до народу. І усе ніяк не виходить… Ось і Тимошенко вирішила показати, що вона «проста як двері», і попила кави на заправці. Однак після того, як нещодавно вона ж похизувалася мештами від Chanel за 800 доларів, українці впевнено можуть їй сказати: «Не вірю!». Гарній актрисі таке не личить, пані Ю!

Просто кава. Просто заправка)))

Gepostet von Marina Soroka am Montag, 22. Oktober 2018

Я то думав, що каву для Тимошенко кожного дня возять спеціальним чартером з Індонезії, як тільки мусанги її висруть, щоб…

Gepostet von Anton Hodza am Montag, 22. Oktober 2018

З таким успіхом, вангую, що наступного кандидата в президенти ми побачимо в АТБ.

Gepostet von Daryna Rogachuk am Dienstag, 23. Oktober 2018

https://www.facebook.com/ivan.marunych/posts/1984345071620101

4 місце

Наші політики неймовірно люблять жінок. Як іще пояснити, що свої «зароблені» мільйони ледь не усі переводять на рахунки дружин, племінниць, мам і навіть тещ? Ось і глава «Нафтогазу» Андрійко Коболєв настільки любить маму, що переказав премію за перемогу у Стокґольмському арбітражі їй у США.

Жарти жартами, але насправді Коболєв фактично зізнався, що сидить на валізах і готовий чкурнути з України, бо пахне смаженим: «Усі співробітники «Нафтогазу», які одержали премію, зараз ходять на допити… Я в принципі ніколи не зберігаю великих грошей тут на рахунку саме з цієї причини».

Ну що ж, принаймні чесно…

3 місце

Білорусь услід за Росією назвала Порошенка «президентом РФ». От цікаво, це просто ЗМІ «бацьки» геть усе повторюють за Кремлем, чи піарники Петра Олексійовича так підтримують його імперські замашки? Хтозна…

орнітє і ви

Gepostet von Taras Ratushnyy am Freitag, 26. Oktober 2018

2 місце

Бити пики – популярне хобі серед наших народних обранців. Цього тижня до гуртка «Вправні кулачки» приєднався позафракційний парламентар Олег Мусій, який просто у прямому ефірі побився з очільником громадської організації «Пацієнти України» Дмитром Шерембеєм. Ну як побився… подряпався! Бо внаслідок сутички у Шерембея була роздряпана шия. Констатуємо: наші політики не зупиняються в розвитку й опановують нові прийоми боїв без правил.

1 місце

Цього тижня Тимошенко – безсумнівна лідерка рейтингу політичних дурощів. Чи то кава на заправці так вплинула, чи магнітні бурі. Однак під час мітингу в Хмельницькому Юля Володимирівна побачила коптер, який пролітав над головами бабунь, і заявила, що то «СБУ перейшла усі розумні й нерозумні межі та стежить за нею». І усе б нічого, та виявилося, що то був коптер, який робив трансляцію на сторінку самої ж Тимошенко у Facebook. Що ж, нерозумні межі популізму в цій ситуації точно хтось перейшов, однак це не Служба безпеки…

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.