Українські політики цього тижня вирішили просвітити дурнуватий народ. Наприклад, Генпрокурор Луценко повідав, як ламати диски, президент Порошенко порадив пенсіонерам «мати совість», а народний обранець Дмитро Голубов і взагалі розкрив світову таємницю. Ці та інші безцінні поради шукайте у новій добірці дурощів від видання InfA.

5 місце

І знову рубрика «фантастичні звірі»: цього разу на посаду головного казкаря країни претендує нардеп Дмитро Голубов із оповіддю «Навіть Верховна Рада названа на честь жінки по імені Рада».

Народний обранець вирішив пояснити походження назв країн світу, однак чомусь здається, що його пристрасну промову писала дружина: «Жінки керують світом, і це доводить те, що практично всі країни називаються жіночими іменами – Німеччина, Данія, Швеція, Австралія, Голландія, Вірменія».

Єдине прохання до пана Голубова – поясніть, звідки тоді походять назви Алжир, Гондурас, Еквадор, бо дуже вже цікаво. Чи вони б мали називатися Алжирівка, Гондурасівка…?

Рада нерада

"Женщины управляют миром и это доказывает то, что практически все страны называются женскими именами — Германия, Дания, Швеция, Австралия, Голландия, Армения. Даже Верховная Рада названа в честь женщины по имени Рада" ©Це слова депутата Верховної Ради.

Gepostet von Рагу.лі am Freitag, 15. März 2019

4 місце

Вибори Президента опинилися під загрозою. Останній тренд української політики – відмовлятися від боротьби за президентське крісло на користь «любих друзів». От і лідер партії «Основа» вирішив не відставати від моди і заявив, що на виборах підтримає Юлію Тимошенко.

Зате тепер маємо нового кандидата – це Сергілія Тарутенко. Може, щось путнє із цього і вийде. В паралельному всесвіті…

3 місце

Скаржитесь на низьку зарплату? Лікар вимагає від вас хабар? Ви ще не бачили в Україні жодної дороги без ям? Та майте совість і Бога на душі!

От учасник мітингу на Закарпатті не мав, тому і сказав Президенту Порошенку, що він нас довів до бідності.

«Якщо ви пенсіонер, то ви маєте совість мати», – відповів йому Петро Олексійович.

Скоро на всіх білбордах країни: «Не голосуватимеш за Порошенка? Та май совість!».

Борець з бідністю на Україні!

Gepostet von Руслан Рацин am Freitag, 15. März 2019

2 місце

Якщо ви теж скучили за «шедеврами» Азірова, маємо для вас Мікілу Яновича «на мінімалках». Зустрічайте – очільник поліції Одещини Дмитро Головін, для якого говорити українською складніше, ніж ловити маніяків і літати в космос на дірявому мопеді. А вимовити «мисливці» та «одинадцятирічна» – узагалі фантастика.

«Приберіть цю хє*ню!» – каже головний полісмен Одеської області. І ні, це не майстер-клас «Хочу спілкуватися як гопник», це так пан Головін намагався записати відео про знайдену у лісі дівчинку.

«Моя нова поліція», можливо, і не береже мене, але дивує точно…

Gepostet von Баба і кіт am Sonntag, 17. März 2019

1 місце

У Юрія Луценка стався черговий «генпрокурор головного мозку». Каже, журналіст Денис Бігус зламав коди диска із матеріалами про розкрадання в оборонній царині.

Бігус вирішив «по-хакерськи» відповісти на «гучну» заяву очільника Генпрокуратури  і нагадав головний код до однієї з найпопулярніших комп’ютерних ігор 90-х років – DOOM. Якщо там ввести код IDKFA, гравець отримає доступ до всіх видів зброї, патронів, ключів і броні.

IDKFA, Юрий Витальевич.

Gepostet von Denys Bihus am Dienstag, 12. März 2019

Тепер Україна має свого Нео і Морфіуса в одному флаконі. Така собі «Матриця» по-жмеринськи.

Якщо вам цікаво, як саме Бігус ламав коди диска, блоґер Антон Ходза у своєму відео відтворив це диво технологій: «Унікальні кадри. Денис Бігус ламає коди дисків. Січень, 2018 року, десь в околицях Ірпеня».

Унікальні кадри. Denys Bihus ламає коди дисків.Січень, 2018 року, десь в околицях Ірпеня.

Gepostet von Anton Hodza am Dienstag, 12. März 2019

PASSWORD: ZHINKA3TISYACHOLITTYA

Gepostet von Анатолий Остапенко am Dienstag, 12. März 2019

Якщо у вас виникає питання "що?", то вам сюди: https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/lucenko-zhurnalist-bigus-zlamav-kodi-diska-z-materialami-spravi-pro-rozkradannya-v-oboronci-50010368.html

Gepostet von Майкл Щур am Dienstag, 12. März 2019

Попередні дурощі: тут,тут,тут,тут,туттут,туттут,тут,туттуттуттут і тут.