Українські можновладці починають нагадувати радше голлівудських «селебрітіс», ніж серйозних політиків. Яценюк, наприклад, цього тижня усім показав свою кулю (не в лобі), Зеленський із Порошенком влаштували батл у соцмережах. А ще «кульгава качка» примудрилася влаштувати роздачу державних «Оскарів» екс-«регіоналам». Про ці та інші бздури нашого політикуму читайте у новій добірці від видання InfA!

5 місце

Українських суддів косить невідома хвороба – одразу 34 слуги Феміди, чи то пак, Окружного адмінсуду Києва не прийшли на іспит, бо… нездужають. І всі мають відповідні довідки.

Усі школярі заздрять їм чорною заздрістю: щоб прогуляти уроки, треба піти на неабиякі випробування. Наприклад, наїстися морозива в лютому, або вдатися до махінацій із градусником для менш відчайдушних. Натомість суддям цього робити не треба. Здається, не ті вакансії називають «роботою мрії».

4 місце

Порошенко під кінець свої каденції щедро так пороздавав нагород. Так нароздавався, що, наприклад, орден «За заслуги» І ступеня отримав колишній нардеп від Партії регіонів і скандальний забудовник Ігор Лисов. Щоправда, (либонь, для конспірації…) в указі його вказали як президента Федерації України зі стрибків у воду.

Екс-«регіонал» отримав орден «За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Цікаве формулювання, якщо згадати, що його пасинок напав із ножем на водія поливальної машини, а справу тихенько зам’яли (треба гадати, саме це належить до культурно-освітнього розвитку?) Або ж якщо пригадати, що Лисов просив дозволу побудувати храм у Києві за умови, що він належатиме Українській автокефальній церкві. Натомість коли храм побудували, «орденоносець» передав його Московському патріархату. А це куди, Петре Олексійовичу? До «державного будівництва»?

3 місце

Цілком імовірно, що нам скоро не знадобляться Міністерство інформаційної політики (більш відоме як Мінстець), усілякі соціологи і таке інше. Навіщо, якщо є Instagram, у якому можна зробити опитування в «сторіс», а для петицій, наприклад, можна використати вподобайки в YouTube.

Схоже, такою логікою послуговується Зе-команда, яка запустила відеопетицію про розпуск Верховної Ради. Після мільйона переглядів новообраний президент обіцяє звернути увагу на це питання в першу чергу.

У ролику лідер однієї з команд «Ліги сміху» «Заінька» Руслан Ханумак у центрі Києва розпитує перехожих, чи потрібно розпускати парламент.

Як вам такі методи, панове соціологи?

2 місце

Яценюк показав свою вправи з кулею. Ні, не з тою, що мала бути в лобі. У спортзалі.

Схоже, наші політики не пасуть задніх у сучасних трендах: у когось це сумочка від Chanel, у когось – новомодна дієта, в когось – фітнес. Ось Арсеній Петрович, наприклад, обрав останнє. Видно, замахнувся на статус «фітоняшка українського політикуму».

Хоча юзери коментують недовірливо: щось, мовляв, ніженьки у Сєні тонесенькі, як для «качка». Ну а що такого! Не один він ходить до залу зняти відосик. Політики – теж люди!

Ба більше, пізніше «головний кролик країни» опублікував іще одне відео зі своїми вправами. Каже, поборов завдяки ним грижу. Хм, невже мітить у крісло Супрун???

View this post on Instagram

Чергове тренування: 1. Горизонтальна тяга з упором, загальна вага 132 кг, 3х5 почергово 2. Жим під кутом в хаммері, загальна вага 70, 3х5 почергово 3. Жим лежачи гантелі однією рукою, 35 кг, 3х5 4. Тяга гантелі під нахилом однією рукою, 35 кг, 3х10 5. Підйом ніг у висі на перекладині, 3х14 6. Віджимання на кільцях, 3х14 7. Вправи на м’язи кору в trx 8. Підтягування паралельним хватом, 3х14. Гортайте…➡️ #Київ #спорт #Україна #Яценюк #Sport #Yatsenyuk #Ukraine

A post shared by Арсеній Яценюк (@arseniy_yatsenyuk) on

1 місце

ПреЗедент без булави і поки чинний Порошенко влаштували гучну перепалку у фейсбучику. Спочатку Зе опублікував відео, в якому охрестив Петра Олексійовича «туристом у єгипетському готелі, який тягне капці, рушники й бере усе підряд зі шведського столу». До таких «радикальних» жартів Зе вдався, бо дуже хоче офіційно сісти в крісло преЗедента, а Пе навпаки – страх як не хоче звідтіля вилазити.

У Порошенка вирішили, що образ не пробачають, однак жартів вигадувати не стали: просто опублікували в ФБ допис, що «не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації», а Олексійович і досі чинний, тому «несе відповідальність за ситуацію в країні».

Ось такі вони – лицарські розбірки ХХІ століття. Ні білих рукавичок, ні рапір. Достатньо доступу до Wi-Fi.

Попередні дурощі: тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,туттут і тут.