Тиждень перед інавгурацією Володимира Зеленського видався гарячим на політичні події. Щоправда, жару давав здебільшого Петро Порошенко – ЗМІ не встигали штампувати заголовки для його рішень про відставку топ-чиновників. Щоправда, це викликало стійкі осоціації зі щурами, що тікають із корабля, що ось-ось має піти на дно. І поки одні тікають, інші повертаються. Як, наприклад, скандальний заступник голови АП часів Януковича пан Портнов, який цілком «лєгітімно» ступив на українські землі. Про ці та інші дурощі читайте у новій добірці від видання InfA.

5 місце

Каденція Петра Порошенка завершилася воістину в стилі «жити по-новому». Застава за скандального екс-очільника Нацгвардії Юрія Аллерова; з екс-нардепа Лозінського, який убив людину, зняли судимість; в Україну повернувся одіозний Андрій Портнов. І повернувся, до речі, цілком «лєгітімно».

Насправді, список можна продовжувати, однак чого вартий лише «камбек» Портнова, який навіть похизувався фоточкою з київського аеропорту. Каже, «дуже скучив за Батьківщиною», навіть погрожує посадити Порошенка. Ну що сказати… Петре Олексійовичу, можливо, якщо не ви, то – вас?..

4 місце

Обмовочки за Фройдом – один із головних ворогів українських можновладців. Як виявилося, страждає від цього і телеведуча «1+1» Наталія Мосейчук, яка випадково (?) назвала радника Зеленського Дмитра Разумкова «Президентом України».

3 місце

Якщо ви думали, що екс-спікер парламенту, хитрий лис українського політикуму Володимир Литвин уже розслабляється на пенсії і тягне коктейлі через соломинку десь на Карибах, то дуже помиляєтесь. Він бігає по скандальних телеканалах на кшталт NewsOne і віщує, що «через п’ять років України не буде».

Крім того, він висловив упевненість у тому, що Україна нібито більше не зможе протистояти агресору, оскільки не має для цього достатніх сил і ресурсів.

Г’юстон, у нас проблема! Ні, не ресурси на межі. Просто занадто багато «хитрих лисів» пнуться у телевізор на телеканали на кшталт «Кум-TV», щоб поширювати пропагандистську заразу.

2 місце

В українців усе частіше виникає враження, що все навколо – лише сон. Іще трохи – і прокинемось. Ну не може бути комік преЗедентом, а Славко Вакарчук, який іще вчора тицяв кнопки в шоу «Голос» і підкорював серця панянок сльозливою «Сьюзі, мила моя Сьюзі…», не може йти в парламент.

Лідер «ОЕ» вирішив остаточно ламати стереотипи і заявив, що йде у ВРУ з партією,  гм-гм… «Голос». Ні, це не шоу з «1+1» переміститься в кулуари парламенту, це дійсно назва партії Вакарчука. Оригінально? Авжеж.

1 місце

Прем’єра фінальної серії «Гри престолів» дивно збіглася в часі з інавгурацією пана Зеленського, адже пристрасті навколо його «коронування» вже давно називають українською версією легендарного серіалу. Та і білявка Дейнеріс у вітчизняному політикумі теж є…

Врешті, фінал у нас також відбувся – Рада цього тижня призначила дату інавгурації. Мовляв, Володю, тримай свою булаву, лишень заспокойся! І досить відосиків, будь ласка…

Однак схоже, що мода на відеозвернення в Україні лише починається. Наприклад, таким чином преЗедент покликав народ подивитися на свою інавгурацію в Маріїнський парк, а наш колишній Петро Олексійович – похизувався у прощальному ролику своїми «досягненнями» за 5 рочків на троні та «щиро-прещиро» побажав Зе удачі.

Зе у своєму відео не тільки покликав помилуватися його клятвою в Маріїнський, але й пообіцяв «створити незручності» народним обранцям, яким кияни ну дууууже вдячні за інавгурацію в понеділок і улюблені затори!

Попередні дурощі: тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,туттут і тут.