Усього за тиждень після інавгурації новий преЗедент міг би заполонити всі місця в добірці політичних дурощів від видання InfA. Проте, щоб його писок не набрид аж так швидко, вашій увазі – шаурма як новий символ Києва, блоґер Олег Ляшко та «культурний» мер Андрій Садовий.

5 місце

Мер культурної столиці країни Андрій Садовий виявився не надто культурним. Принаймні зробити фоточку з карткою й написом «Ї*аш» він не цурається. Іще й на одній із головних культурних подій року – «Книжковому арсеналі». Отакий він – сучасний цвіт нації.

4 місце

У Києві з помпою відкрили «міст Кличка» за сотні мільйонів гривень зі скляною підлогою. І можна було б розрадитися, мовляв, ну хоч якась хороша новина, туристів стільки буде… Проте музика не довго грала – наступного дня після відкриття бідолашний міст уже покрився тріщинами. Кажуть, хулігани. Однак після того, як брати Клички напередодні там добряче пострибали – хтозна… Може, мостик перевтомився, як його легендарний брат на Шулявці?

https://twitter.com/Vitaliy_Klychko/status/1132338677340889088?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwgr%5E393039363b74776565745f6d65646961&ref_url=https%3A%2F%2Fd-3089533342297553036.ampproject.net%2F1905140117570%2Fframe.html

3 місце

Ніколи не грайте з Володимиром Зеленським в асоціації. Бо якщо у вас Київ асоціюється з каштанами, то у нього – з шаурмою.

ПреЗедент своєрідно привітав столицю з днем народження: «Я переїхав до Києва у 2003 році. По собі знаю, що у столиці особливі відносини з тими, хто приїхав її підкорювати. Це горде і суворе місто. Є те, що робить Київ – Києвом. Це запах квітучих лип і шаурми біля метро».

Отож, якщо ви живете в гордому і суворому Києві й до вас якось приїдуть родичі/друзі, не забудьте пригостити їх шаурмою. Один із символів столиці, як-не-як.


 

2 місце

Якщо Олега Ляшка таки попруть із політики, він точно матиме чим зайнятися – блоґерів не можна розпустити, як Верховну Раду. Себто ризик у цій справі мінімальний. Тим більше, для YouTube-каналу потрібно небагато: трохи креативу і камера. І того, й іншого у Валерійовича в надлишку. Ось узяв та приїхав до адміністрації ПреЗедента на велосипеді познімати там стрим.

1 місце

Інавгурація преЗедента, звісно, не видалася дуже смішною, проте курйозів теж вистачило. Зокрема, президентське посвідчення, яке зрадницьки гепнулося на підлогу, явно не потішило забобонних фанатів Зе.

Було і трохи «мімішності». Наприклад, Зе дуже мило цьомнув свого друга і колегу Євгена Кошового, який, до речі, нещодавно обіцяв, що не піде в політику (десь ми таке вже чули, хмм…)

Судячи з жартів у соцмережах, інавгурація за популярністю ледь не затьмарила фінальну серію «Гри престолів».


Попередні дурощі: тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,туттут і тут.