Цього тижня українські можновладці займалися чим завгодно, але не політикою: матюкали полісменів, ходили до військкомату з купою відеокамер, купалися в фонтанах і літали економ-класом з тими ж відеокамерами. Про ці та інші дурощі читайте у новій добірці від видання InfA.

5 місце

Українська армія поповнилася потенційним воякою – блудним сином грузинського народу Міхеїлом Саакашвілі. Міхо сміливо і дуже публічно став на облік у військкоматі й тепер «готовий зі зброєю в руках захищати Україну». З якою зброєю – рогаткою чи водяним пістолетом – не уточнюється.

4 місце

В українському політикумі з’явився серйозний конкурент «Льоні-космосу» – на парламентських виборах від «Слуги народу» балотуватиметься прокурор Дніпровської обласної прокуратури Владлен Неклюдов, який співає трьома мовами та записує власні кліпи.

Співочого мера кияни вже мали. Співочого ректора – маємо. Тепер буде іще й співочий прокурор… Іще трохи – і Вакарчук зможе влаштувати «Голос» серед чиновників. Тільки не партію, а конкурс на «1+1».

3 місце

Улюблений піар-хід наших політиків називається «Сфоткай, типу, я дуже близький до простого народу». Щоправда, поки такі акції обмежуються кавою/хот-доґом/шаурмою на заправці або польотом в економ-класі, як це зробив цього тижня 25%-відсотковий експрезидент Петро Порошенко.

Сьогодні на авіарейсі Київ-Львів пожвавлення.Є можливість зробити селфі :))Особливо приємно, коли поважне товариство зустрічає фразою: "наш президент".

Gepostet von Svyatoslav Tsegolko am Samstag, 15. Juni 2019

2 місце

Багато хто думає, що бути президентом – дуже складно. Принаймні, Петро Олексійович скаржився, що майже не спить і усе таке. А ось новому преЗеденту, здається, усе подобається: то улюбленою шаурмою на АЗС поласуєш, то пострибаєш у маріупольських фонтанах. Ну а що? Хто не скаче, як відомо, той… хоча ні, просто приємно пострибати у фонтані під час спеки.

1 місце

Хоча перший номер у списку партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко, справжньою зіркою політсили стала голова Васильківської райради Наталка Баласинович, яка лише на 30-му місці. Так, чиновниця і, можливо, майбутня депутатка (не доведи Боже…) вилаяла триповерховим матом жінку-копа, обізвала її «жирною» та «уродкою». Так би мовити, показала відданість народові.

«Я тебе, бл***, знищу, марамойка! Твої фотографії на всіх гробах Васильківщини будуть лежати!» – такі тиради вилітають з вуст справжніх леді на кшталт Баласинович.

Тишком-нишком заминати скандали – головний хист українських політиків. Тож цілком можливо, що вже через тиждень усі б забули про це, однак пані Наталя виявилася знаною любителькою міцного слівця. Так, 2018 року їй чимось не догодила літня консьєржка, яку Баласинович охрестила «проституткою» і побила.

Крім того, чиновниця якось смачно плюнула в обличчя своїй свекрусі. Але це таке, справа житейська, еге ж?..

Цікаво, як вона вирішуватиме міжнародні конфлікти, якщо стане депутаткою? «Ей ти, Путін, ану підійшов сюди, марамойка! Та твої фотографії лежатимуть на всіх гробах Сибіру!». Ну-ну…

Оновлені обличчя оновлених українських чиновників – вони такі, хамовиті й нецензурні.

Попередні дурощі: тут, тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут і тут.