Спека, схоже, вдарила в голову багатьом вітчизняним політикам, адже претендентів на місце в п’ятірці дурощів від видання InfA цього тижня – хоч греблю гати. Тож до вашої уваги: фанат флешмобів Ляшко, підгузки замість гречки для виборців, два кіоски Коломойського і преЗедент-конкурент народного трибуна Віталія Кличка.

5 місце

Жарти про гречку напередодні виборів поступово відходять у минуле, адже на заміну крупі тепер прийшли секонд-генд, підгузки і ліки. Бабусі з дідусями принаймні доживуть до виборів і не прийдуть голими, еге ж, панове благодійники?

Так, у Миколаївській області кандидатка на посаду голови об’єднаної територіальної громади роздавала виборцям поношений одяг в обмін на голос. А ось у Харкові від імені кандидата у депутати ВРУ роздавали аптечний асортимент.

Пришло время Управлению полиции в Харьковской области обратить внимание и принять соответствующие меры по предотвращению…

Gepostet von Дмитрий Алексеевич Маринин am Mittwoch, 19. Juni 2019

Особливою креативністю відзначився помічник нардепа Парасюка Віктор Пехник, який «від усієї щирої душі» роздавав… підгузки.

Сам Парасюк відхрестився від цього широкого жесту: «Це була суто ідея Віктора. Тільки добрі мотиви. Відношення до політики і виборів немає. Я нічого не знав, мого прізвища там не звучало. Я йому сказав: усе, що залишилося, нехай тихенько завезе в сиротинець у Львові».

4 місце

«У цьому житті час щось змінювати!» – вирішив Олег Валерійович Ляшко і привів у Верховну Раду… собаку, а не корову.

Таким чином головний актор української політики підтримав флешмоб «Приведи собаку на роботу». Каже, у нього десять псів, але Порш – улюблений.

Якась собача дискримінація, пане Ляшко… Ви любите саме цього пса більше, бо інших звати Ланос і Жигулі?

Взяв собаку на роботу

Gepostet von Олег Ляшко am Donnerstag, 20. Juni 2019

3 місце

Якщо ви вважаєте, що олігархи купаються в делікатесах і шампанському, то дуже-дуже помиляєтесь. Виявляється, не всі з них навіть можуть дозволити собі пофарбувати три кіоски. Наприклад, Ігор Коломойський може тільки один чи два. Бачте, суд обмежив його витрати на повсякденне життя в розмірі 20 тисяч фунтів стерлінґів на тиждень. Саме тому Ігор Валерійович не може підтримати наполеонівські плани преЗедента щодо відновлення Донбасу.

2 місце

Імовірно, для охочих стати Президентом України треба відкривати онлайн-курс «Чого не можна ляпати на посаді глави держави». Бо чинний преЗедент не має необхідних знань у цьому питанні. Інакше б не ляпнув, що «жінки – це український бренд» і не обурив би все наше жіноцтво…

1 місце

Наші президенти люблять робити усе на повну катушку. Якщо красти – то мільярдами, якщо брехати – то на всю країну, якщо ганьбитися – то на весь світ. От і зустріч преЗедента з Анґелою Меркель не обійшлася без конфузів… Щоправда, що за мішанина зі слів вилетіла з вуст нашого гаранта – так ніхто і не зрозумів.

У Зеленського запитали, що він думає про докази присутності російських танків, які представили США на зустрічі з Порошенком. На це Зе видав щось у стилі ораторських здобутків Віталія Кличка: «Я не знав, що пані канцлер зустрічалася з паном Порошенком, але це справа пані канцлера. Це нормально, але на вищому рівні пані канцлер зустрічається зараз із президентом України».

Це можна виправдати лише бісом, який вселився у преЗедента. Це пояснило б і тремтіння фрау Меркель поруч із Зеленським. Імовірно, треба було звертатися після цього не до лікаря, а до екзорциста…

На диво, Зе не пригостив пані Меркель своєю улюбленою шаурмою…

Тримай

Gepostet von Баба і кіт am Mittwoch, 19. Juni 2019

Попередні дурощі: тут,тут, тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут і тут.