Нові «зірки» українського політичного небосхилу не перестають дивувати і поповнювати скарбничку дурощів від видання InfA. Так, Славко Вакарчук розгадав величезну таємницю можновладців, а очільник Офісу Президента Андрій Богдан знайшов «справжнього патріота»…

5 місце

Славко Вакарчук цього тижня устиг погризтися з двома «титанами» українського політикуму – Анатолієм Гриценком і Юлією Тимошенко.

Пан Святослав, він же черговий «капітан очевидність», заявив, що представники різних політичних сил «поливають один одного л*йном». Ти ба, які новини!

Пан Гриценко також виявився любителем гострого слівця, тож парирував: «Якщо ви не готові оперувати конкретними цифрами і фактами, вибачте, на*рін іти в політику?».

Виявилося, Гриценко як у воду глядів. Бо під час дебатів із Юлією Володимирівною Вакарчуку таки не вдалося «оперувати конкретними цифрами», коли його запитали про тарифи на газ.

Загалом увесь виступ співака можна описати одним реченням: «Я хочу, щоб у всіх і все було добре». Та ось як цього досягнути – невідомо…

4 місце

Скандального очільника Офісу Президента (це той, що раніше був АП) Андрія Богдана заскочили на вечірці російського поп-співака Артура Пірожкова у Києві. І насправді це швиденько б забули (як і більшість грішків Зе-команди), якби Богдан не ляпнув, що Рєвва (справжнє прізвище коміка) – «громадянин України і справжній патріот».

Патріот, якого ми заслужили…

3 місце

Україна отримала нового супергероя – колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка. Ще трохи, і чекайте коміків у дусі Marvel і білборди з гігантським написом «Гриценмен врятує Україну від Путіна».

Принаймні, схоже, такі фантазії має сам Гриценко, який опублікував передвиборчий ролик, де він допомагає президенту Володимиру Зеленському виграти шахову партію у глави Кремля Владіміра Путіна.

Може, тоді краще в шахи, а не в політику?

2 місце

Вашій увазі – майстер-клас із випрошування грошенят від команди «Кварталу 95». У ролику «кварталівці» два роки тому вітають Ігоря Коломойського з днем народження  і натякають про борги, які він не віддає «1+1».

Ну і в кінці відео трохи «класики»: «С дньом рождєнія, успєха, радості, вєзєнія!».

1 місце

Глава держави Володимир Зеленський, імовірно, сплутав пародіювання нардепа Добкіна з брифінґом. Аж надто схожою була його міміка під час виступу…

До речі, напередодні у «Кварталі 95» почали пошук актора на роль президента Зеленського. Чому б Добкіну не спробувати? Адже схожість – неймовірна! А це вже пів справи.

Ось відео цього ефектного брифінґу:

Ну і «культове»…

Попередні дурощі: тут,тут,туттут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут і тут.