Здавалося б, уся Україна цей тиждень мала б жити лише виборами, однак наша політична «еліта» заповнила новини своїми дурощами. Отож, цього тижня у добірці від видання InfA – майстер-клас зі спілкування з виборцями від Бориса Колеснікова, Зеленський у салоні Tesla, чубчик Андрія Богдана та мер Львова у полі конопель.

5 місце

Якби в Гоґвартсі для українських політиків був предмет «Культура спілкування з виборцями», колишній «регіонал» Борис Колесніков прогулював би ці уроки, (бо і так усе знає!). Йому таке нецікаво. Ба більше, судячи з його зустрічі з електоратом, у нього є свій особистий, фірмовий підхід до виборця…

Так, у розмові про вирубку дерев Колесніков адресував одному з присутніх такий пасаж: «Та що ти мені!.. Ти подивись на себе з боку! Ти на себе подивись – який дармоїд, пика вже у фотографію не влазить, і сидиш мене вчиш – я до тебе поїду дерева вирубувати…».

Відтак один із виборців передав політику пакет, на що він заявив: «Засунь собі його знаєш куди? Опудало городнє…».

Що ж, принаймні щодо Колеснікова немає жодних сумнівів, адже загалом у нашому політикумі модно прикидатися суцільним «мі-мі-мі», а «опудалами» обзивати виборців тільки в себе вдома.

4 місце

Увесь тиждень ЗМІ та соцмережі вели розслідування під кодовою назвою «Чи штовхав Зеленський Полторака». Скоріше за все, ми вже не дізнаємося правди, адже в Офісі Президента кажуть «Та це дурниця якась», та й у Міноборони заявили, що «інформація не відповідає дійсності».

Тим не менше, момент на відео, де Зе штовхає (?) Полторака виглядає доволі дивно…

Хтозна, що там відбулося насправді, однак реакція Зе-фанатів захоплює. І тут уже немає жодних сумнівів.

А ось як зефанати реагували на новину про Полторака. Чергове дно

Gepostet von Баба і кіт am Samstag, 20. Juli 2019

Сышь, Полторак, ану аташол!

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 19. Juli 2019

Полторак, ти заважаєш програвати війну

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 19. Juli 2019

3 місце

«Оце як нормальний український політик» мер Львова Андрій Садовий тепер має фотографію на полі. Каже, вродила конопля нівроку! Тож запрошує «не стидатися і щодня вживати олію з коноплі», адже, на думку лідера «Самопомочі», її «вживають багато українських політиків».

Таким дивакуватим роликом мер Львова вирішив підтримати мера Глухова Мішеля Терещенка, який балотувався там на одному з мажоритарних округів від «Самопомочі». Цікаво, що наприкінці відео є напис «Глухівські. Єдині нормальні коноплі». Ну таке… десь в Нідерландах чи Канаді з цим твердженням Садового дуже б посперечалися.

Підтримуйте українське!

Підтримуйте українське!Дісклеймер: відео знято на плантаціях технічних конопель (легальних!) в Глухівському районі на Сумщині.

Gepostet von Андрій Садовий am Freitag, 19. Juli 2019

2 місце

Спеціально для тих, хто чекав поїздок президента Зеленського на велосипедику, він записав пару відосиків у салоні Tesla Model X. Цікаво, що у декларації Зе жодна Tesla не фігурує, проте власником такого авто є голова Офісу Президента Андрій Богдан.

Своєю Tesla Богдан хизувався журналістам ТСН. Каже, їздить на ній, бо це «як iPhone».

UPD: Андрій Богдан заблокував мене на ФБ після цього поста))))UPD2: Або ж просто видалив свою сторінку 🤷‍♀️UPD3:…

Gepostet von Sophia Sereda am Dienstag, 16. Juli 2019

І поки всі думали-гадали, що преЗедент робить саменький у чужому авто, журналіст Михайло Ткач помітив на відео чубчик, імовірно, самого Богдана.

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 18. Juli 2019

Ви не повірите, але так виглядає лісапет після приходу Зе до влади

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 18. Juli 2019

Gepostet von Баба і кіт am Dienstag, 16. Juli 2019

1 місце

Вибори до ВРУ цього разу стали чи не рекордними за кількістю дурощів. Щоправда, на диво, більше відзначилися виборці, а не політики.

Із «еліти» виділився лідер «Слуги народу» Дмитро Разумков, який просто на виборчій дільниці посперечався з пенсіонеркою.

На Кіровоградщині замість сейфу для бюлетенів вирішили використати звичайну металеву каструльку. І навіть «опломбували» це «диво», однак врешті привезли звичайнісінький, нудний такий сейф…

Блискуча рибка – погана юшка. Споживай, Хведьку, то хрін, то редьку.Фото – з реальної дільниці:)

Gepostet von Юрій Луценко am Sonntag, 21. Juli 2019

Не обійшлося і без «класичного» поїдання бюлетенів.

У Маріуполі місцевий журналіст Максим Грабовський у вельми оригінальний спосіб зіпсував свій бюлетень: він заздалегідь прошив ниткою презерватив та вже в кабінці для голосування прикріпив його до бюлетеня. На самому ж документі написано хештеґ #меншогозланемає.

Цей «перформанс» Грабовський влаштував, оскільки, на його думку, жоден із місцевих кандидатів-мажоритарників не викликає довіри.

Чи не найбільше з виборами «пощастило» мешканцям Дніпра, де біля деяких дільниць продавали пиріжки по 5 копійок. Кажуть, «це не виборча агітація». Однак поліція таки склала адміністративний протокол, тож  пиріжечками вдалося поласувати не всім.

Попередні дурощі: тут,тут,тут,тут,тут,туттут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут і тут.