Українські політики якось масово почали змінювати амплуа. Так, цього тижня у добірці від видання InfA: на диво жіночна Надійка Савченко, претендент на місце в «Кварталі» Віталій Кличко та Анатолій Матіос в образі Джеймса Бонда.

5 місце

Надію Савченко тепер можна називати більше жіночно і грайливо – Надійка. Після «завоювання» аж 8 (восьми) голосів на виборах та двох фотосесій у зеленій сукенці вона вже не політик, тож тепер можна…

Це була Латвія. Країна в якій люди свідомо бережуть свою природу і виконують закони. Не вистрілюють оленів, не…

Gepostet von Надія Савченко am Freitag, 9. August 2019

Балтійське море влітку нагадує Чорне море взимку. Холодна вода наповнює силою!Н.С.

Gepostet von Надія Савченко am Mittwoch, 7. August 2019

Савченко на балтійському узбережжі

Обіцяли про неї більше не згадувати. Але не вийшло:) "Чути розбещенi крики морських птахiв, ревiння моржа, а також iншi звуки, iздаваємиє різною морською сволотою".До речі, був період, коли її президентський рейтинг сильно обганяв рейтинг Зеленського-2019 або Порошенка-2014. Кумедно.

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 9. August 2019

В продовження теми

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 9. August 2019

4 місце

Один зі «Слуг народу» Давид Арахамія заявив, що «аномалії» під час голосувань у Верховній Раді відстежуватиме штучний інтелект. Назву системі обрали вельми цікаву: «Великий брат».

Відсилка до культового роману Орвелла «1984», де «Великий брат спостерігає за тобою» – одна з центральних метафор, оскільки влада встановила в країні неабиякий контроль.

Отже, звучить так, ніби не дуже пасує демократичній країні. Чи все насправді простіше і «слуги народу» не читали Орвелла, а «Великий брат» – це просто «крутецька назва»?

3 місце

У світі можна вічно дивитися на вогонь, воду і конфлікт Андрія Богдана і Віталія Кличка. Меру столиці політик із Зе-команди ніяк не дає спокою. Точніше, його ім’я, яке Кличко використовує у своїх жартах де треба, і де не дуже.

Цього тижня мер-боксер передав «Андрію і Богдану» привіт із відпустки, прикріпивши фоточку зі своїм голим пресом. А жарт у тому, що «привіт» адресований Андрію Богдану та другу Кличка, власнику компанії SAGA Development Андрію Вавришу.

Що ж, один жартівник у нас в країні пішов у політику. Може, Кличку варто зробити навпаки? Місце в «Кварталі» з таким почуттям гумору йому точно знайдуть.

https://twitter.com/Vitaliy_Klychko/status/1158614609827442688?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-10166884353002360931.ampproject.net%2F1907301630320%2Fframe.html

2 місце

Пшонка поїхав, а його замашки житимуть в Україні ще довго. Зокрема, стараннями військового прокурора Анатолія Матіоса, який 13 лютого відгуляв ювілей у стилі Джеймса Бонда. Щоправда, шикарні фоточки зі святкування «злили» лише цього тижня.

Вот так "Па Багатаму" в стиле Джеймса Бонда, праздновал свой 50-ти летний юбилей, Толик Матиос. Как говорится – красиво жить не Запретишь…

Gepostet von Mihail Shnayder am Freitag, 9. August 2019

 1 місце

Для того, щоб після пародії на Ердоґана в «Кварталі 95» офіційно махнути до Туреччини і там посміхатися на всі 32, треба мати неабияку сміливість. Або дурість. Принаймні, однак з цих якостей точно має наш преЗедент…

Эрдоган усатый таракан

"Эрдоган усатый таракан". Саме так минулого року жартував 95 квартал. Цікаво, Ердоган бачив цю "геніальну" сценку? А під час зустрічі Зе також жартував?

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 9. August 2019

Плюс у тому, що на тлі конфузів Зе у Туреччині там на нього дивляться як на дурника. Побачили турки, як президент України заблукав на килимовій доріжці у Стамбулі, та й думають – гріх на таких ображатися.

Не втратив моменту потролити Зеленського у відповідь і сам Ердоґан. Турецький лідер натякнув українському колезі, що браслетики на руцях як нагадування про полонених моряків – ну така собі ідея: «Якщо ми кожного разу будемо надягати браслет на руку, то на ній не залишиться місця».

Великим розумом не відзначилися і у пресслужбі Зе, де трохи перестаралися та відверто нагрубіянили журналістці «1+1» Неллі Ковальській.

«Ось зараз тільки нічого не вигукуйте, президент не буде з вами говорити все одно! Я вам сказала звідси піти ще 20 хвилин тому, чому ви ще тут?!» – волали представники пресцентру глави держави.

«Я вперше в житті почувалась як офіціантка, яку відчитав незадоволений клієнт. Але взагалі-то навіть із офіціантами так не розмовляють», – підкреслила Ковальська.

Ну а що? У пресслужби Зе є чудовий приклад спілкування з «холопами» – їхній керівник, який «для всіляких чортів» має Баканова.

Gepostet von Баба і кіт am Sonntag, 11. August 2019

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 8. August 2019

Попередні дурощі: тут,тут,туттут,тут,тут,тут,тут,туттут,тут,тут,тут,тут,тут,тут і тут.