В українській політиці змінюються хіба президенти. Усе інше тут приблизно родом із 90-х, доказом чому дурощі у новій добірці видання InfA: «ж*па» від мера Дніпра Бориса Філатова, показова НЕцензура від «Кварталу 95» та «рускаязичниє» депутати.

5 місце

Судячи з поведінки деяких вітчизняних політиків, стиль розв’язання конфліктів у нас залишився з 90-х: розбірки, образи, матюки. Принаймні не пострілялися, дякуємо і на тому!

Цього разу особливою «культурністю» відзначився мер Дніпра Борис Філатов, який у Facebook обматюкав новоспеченого нардепа, «слугу народу» Олександра Дубінського. Ох уже ці фейсбучні сварки! Зі слів Філатова можна зробити кілька цікавих висновків про нього: він не вважає бороду ознакою чоловіка та має якусь нездорову пристрасть до «ж*п», оскільки в лютому вже так само обзивав Дубінського.

Мер Днепра выполнил еще одно свое обязательство )))Прокуратурою Дніпропетровської області перевіряються факти…

Gepostet von Александр Дубинский am Mittwoch, 14. August 2019

4 місце

ПреЗеденту останнім часом почали нагадувати, що він обіцяв не влаштовувати цензуру в «Кварталі», однак чомусь на «Лізі сміху» в Одесі жартували тільки над Порошенком, а про Зе – ні кривого слівця.

На цьому тлі «кварталівці» «мужньо» пожартували над своїм колишнім лідером, а нині гарантом Конституції, а також його правою рукою Андрієм Богданом. Щоправда, сценка на кілька хвилин цієї масштабної теми не розкрила, тому народ вимагає продовження!

Андрей Богдан привет вам из Одессы 🤗

Gepostet von Daryna Chyzh am Dienstag, 13. August 2019

3 місце

«Шок-контент! Після наганяю поліції щодо незаконного видобутку бурштину його почали закопувати назад у землю!»

Імовірно, на такі заголовки у ЗМІ сподівався президент Зеленський після зустрічі в Житомирі з керівниками місцевих правоохоронних органів. Однак натомість отримав потік фотожаб у соцмережах… Схоже, країна спілкується з главою держави його ж методами!

2 місце

Схоже, навчити мавпочок користуватися айфоном простіше, ніж навчити депутатів від «Опоблоку» спілкуватися українською мовою. Наприклад, на Вадима Рабіновича не подіяли ні зауваження колег, ні закон про мову та регламент. А дійсно, хіба ті закони для депутатів писані?! То ж для холопів!

Волонтери-перекладачі поспішають допомогти спікерам "За життя!" комфортно працювати у Верховній Раді.

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 15. August 2019

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 15. August 2019

1 місце

Для тих, хто вважає, що після перемоги Зеленського на президентських виборах українська політика вже не спроможна дивувати, цього тижня влада видала просто фантастичну новину. У тому сенсі, що раніше таке могло нам здаватися фантастикою. Тим не менше, нині Алан Бадоєв і Олена Коляденко у якості режисерів параду на День Незалежності – це наші суворі реалії. Ну точніше, гламурні…

Отож, якщо на День Незалежності посеред Хрещатика з торту в формі танка вискочить напів гола MARUV, уже ніхто не здивується.

View this post on Instagram

❤️ Алан Бадоєв I Олени Коляденко стали режисерами «Ходи Гідності» до Дня Незалежності Перша репетиція відбулася сьогодні вранці на авіаційному заводі «Антонов» у Києві «Хода Гідності» – це масштабний захід, в якому візьме участь «гордість країни»: представники різних військ, ветерани АТО, медики, вчителі, спортсмени, дипломати, волонтери, а також діти. «День Незалежності – це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!» – коментують режисери. @kolyadenkolena @badoevteam_official #BADOEV2019 Ph @peterbatanov

A post shared by Alan Badoev (@alanbadoev) on

Попередні дурощі: тут,тут,тут,туттут,тут,тут,тут,тут,туттут,тут,тут,тут,тут,тут і тут.