Українська політика – річ незбагненна. Ну в якій іще країні депутатів так рясно поливають фекаліями? Про ці та інші аромати нашого політикуму читайте у черговій добірці від видання InfA.

5 місце

Віталію та Володимиру Кличкам поставили пам’ятник на Житомирщині. Отримати  таке за життя, напевно, почесно. Однак братам-боксерам на цей архітектурний шедевр дивитися може бути трохи ніяково. Принаймні мешканцям Коростишева, де встановили пам’ятник, точно незручно проходити повз голих Кличків, та й, як зауважують інтернет-пересмішники, виглядають хлопці дещо дивно: «Це віддзеркалення економічних проблем українців чи тонкий натяк на європейські цінності?».

 

4 місце

Українські політики вже втратили останній здоровий глузд, вишукуючи нові піар-ходи до серця електорату. Здається, фантазія вже закінчується… Головний «радикал» країни Олег Ляшко, схоже, укотре вирішив довести, що він – справжній мужик. І вкотре вийшло кепсько… Перед початком сесійного засідання в кулуарах ВРУ наш Олег «випадково» зустрів восьмирічну чемпіонку світу з воркауту Ніколь Князеву, яка встановила 26 рекордів України і світу з різних дисциплін, може підтягнутися 500 разів і відтиснутися 5000 разів. Ляшко вирішив показати і свою «силушку богатирську» і віджався 30 разів. Що ж, чим би наші політикани не тішилися – тільки б дурних законів не плодили!

Gepostet von Олег Ляшко am Freitag, 19. Oktober 2018

3 місце

Український політикум останнім часом став дуже смердючим – як у прямому, так і в переносному сенсі. Якщо раніше було модно усіх поливати зеленкою (особливий привіт – Арсенію «Куля в лоб» Яценюку), тепер у тренді – пардон, фекалії. Із депутатів міськради Миколаєва іще не зійшов запах екскрементів, як тут уже цілісіньке відро цього добра вилили на «простого» (його улюблене НЛП-слівце) народного обранця від БПП Сергія Капліна. Постраждалий стверджує, що провокацію організував посіпака міністра внутрішніх справ Авакова. Що ж, якщо це дійсно так, українці вперше подякують Авакову – хоч щось зробили «він і його команда».

Каплина облили дерьмом в центре столицы…

Gepostet von Vadim Rabinovich am Mittwoch, 17. Oktober 2018

2 місце

Здавалося б, після того, як росіяни феєрично зганьбилися «Пєтровим і Бошировим», наші спецслужби побачать, що так робити не треба. Однак не так сталося, як гадалося… Заступник голови Служби зовнішньої розвідки України Сергій Семочко і телеканал ZIK утнули те саме. Після тривалого мовчання про російське громадянство його родичів усе, що він зробив в інтерв’ю, – це показав кепську акторську гру, почитав із суфлера і тицьнув у камеру дивний паспорт нібито своєї коханої, закривши усі дані. Що ж, інколи краще промовчати, ніж робити так, як Семочко…

Як зрозуміти, що журналістське розслідування замовне?Якщо проти тебе – то точно замовне.

Gepostet von Anton Hodza am Dienstag, 16. Oktober 2018

Відео порівняли з інтерв’ю, яке дали пропагандистам RT ГРУшники Боширов і Пєтров.

Симоньян VS Семочко

Gepostet von Gleb Zhavoronkov am Dienstag, 16. Oktober 2018

1 місце

Дівчину з села можна вивезти, а от село з дівчини – ні. Таке враження, що цю приказку писали про куму Порошенка Оксану Білозір, яка цього тижня продемонструвала рекорди несмаку і нестримної любові до себе. Дама заявилася у Верховну Раду (ну чим не місце для дефіле в новому гардеробі?) в рожевому пальті з власними ініціалами на спині та дивним «гербом». Браво!

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.