Минулий тиждень був вельми насичений на події. Особливо потішили столичні дороги, традиційно неготові до зими, та новоспечена представниця «Батьківщини» Анастасія Приходько, яка нарешті пояснила, звідки у Тимошенко гроші. Про ці та інші дурощі читайте у черговій підбірці від видання InfA!

5 місце

Безкоштовні макарони, борошно та гречка – улюблений метод впливу на виборців деяких політиканів. Нащо будувати нові дороги, віддавати борги МВФ і піклуватися про мову, якщо на награбовані мільйони (чи мільярди) можна просто накупити сякого-такого їдла і роздати холопам? Так вирішив і постійний персонаж нашої рубрики, повелитель корів Олег Валерійович Ляшко, і передав пенсіонерам у Кам’янку на Черкащині подаруночки. Халява так сподобалася виборцям, що ті влаштували ледь не бої без правил. Схоже, навчилися у своїх улюблених народних обранців…

У Кам'янку "Радикальна Партія" привезла подаруночки

Вибори почались!У Кам'янку "Радикальна Партія" привезла подаруночки

Gepostet von Карткові Черкаси am Donnerstag, 15. November 2018

4 місце

«Вічно лєгітімний» знову нагадав про себе. Так ще як: усю неділю ЗМІ обговорювали новину про те, що Віктор Янукович «отримав серйозні травми хребта і колін» і тому не зможе з’явитися на допит в Оболонський суд. У Росію переїхав, а звички українського політика залишилися: кличуть до суду – хворій!

Ви так жваво реагуєте на новини про здоров'я Федорича, що складається враження: ви за ним сумуєте.

Gepostet von Петро Олещук am Sonntag, 18. November 2018

3 місце

Співачка, а тепер уже й політик, представниця «Батьківщини» Анастасія Приходько втекла з інтерв’ю на «5 каналі».

І от диво: начебто щойно прийшла в політику, а вже знає деякі тонкощі. Разом із Приходько на запис інтерв’ю прийшли люди, які за кадром підказували їй, як відповідати, а коли ні в пані Анастасії, ні в них не знайшлося відповіді на чергове незручне запитання, просто чкурнула геть. Ну чим не політик із досвідом?

Крім того, Настя показала справжній майстер-клас для інших прихильників Тимошенко. Отож, рецепт від Приходько: усім кажіть, бізнесу Юлія Володимирівна не має. А коли запитають, на що ж вона живе, відповідайте: «Вона дуже умна». О-ля-ля!

Новоспеченого політика влучно потролив телеведучий Майкл Щур: «Анастасіє, не засмучуйтесь. Іще пару років у команді Тимошенко – і ви обов’язково навчитеся говорити про те, на чому не розумієтесь!».

А от музикант Іван Марунич створив справжній хіт зі скандального інтерв’ю:

New track! Anastasia Prykhodko – «Криве дуло» (remix).

Gepostet von Ivan Marunych am Sonntag, 11. November 2018

Анастасія #Приходько під час розмови із журналістом просто встала і пішла – так, прямо посеред інтерв`ю:…

Gepostet von Євген Шевченко am Sonntag, 11. November 2018

2 місце

«Усі нормальні мужики з ерекцією підуть вітати своїх жінок», – Євген Червоненко, екс-міністр транспорту. Отак нині виглядають «цитати видатних людей». Таким чином політик прокоментував ідею щодо скасування свята 8 березня в Україні. Про етичність Червоненка уже давно годі говорити, але з яких пір він став експертом у чоловічій ерекції та жіночих святах?

1 місце

«Зимова ґума – для слабаків», – вирішили мешканці столиці та влаштували справжній фестиваль літньої ґуми на дорогах і 500 ДТП за день. Однак особливо того дня гикалося бідолашному Кличку. Бо хто крайній? Егеж, невістка.

Хуртовина, ДТП. Стоїть винуватець, який виїхав на літній лисій гумі, і лає Кличка за сніг на дорозі. Не поприбирали йому.

Gepostet von Volodymyr Ariev am Mittwoch, 14. November 2018

Щоправда, якщо ґуму Віталік усім поміняти не міг, то снігоприбиральну техніку нову може закупити. І навіть обіцяв це зробити, але обіцянка для столичного мера – цяцянка, тому Київ і далі продовжують прибирати машини з «совка», віком старші за самого мера…

Проорала)

Gepostet von Евгения Прокопенко am Mittwoch, 14. November 2018

Gepostet von Подслушано у водителей Киев am Mittwoch, 14. November 2018

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.