Останній тиждень видався напрочуд насиченим. Не встигли ми відійти від новини про поновлення на посаді людини-ковдри Романа Насірова, як суддя з міста на Запоріжжі стала зіркою Мережі, потицявши дулі адвокату. Втім, окрім цього мракобісся, відбулась і принаймні одна позитивна подія – історичний об’єднавчий собор. Українців хлібом не годуй, а дай потролити тепер московських попів. Про це та інше читайте у новій підбірці від видання InfA.

5 місце

Український (?) боксер Олександр Усик запевнив, що в разі захоплення Києво-Печерської лаври він захищатиме московських попів.

На відео – з 06:50:

Схоже, ці слова привели адептів Кремля в екстаз, бо вже через кілька днів Усик отримав від Московського патріархату орден Іллі Муромця.

Що ж, країна, де у політиці найкраще розбираються боксери і таксисти, має велике майбутнє…

Тут Усик зібрався битися за Лавру (яку ніхто не захоплює). Але виникло питання – як гадаєте, що робити, якщо він так…

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 13. Dezember 2018

4 місце

Цирк поїхав – клоуни лишилися. Суть цієї фрази неабияк підходить, щоб описати ганебний рівень володіння державною українською мовою нашими чиновниками: Азаров поїхав – а «кравасісі» залишились. Після втечі «головного експерта з української мови» його справу продовжив очільник МВС Арсен Аваков. Поки він не видавав шедевральних «перлів», як у Азарова, але від його української вуха в’януть, а філологи ладні накласти на себе руки…

У своєму Twitter Аваков поширив відео про поліцію з підписом: «Любимо, дружЕмо, кохаЕмо!». Кохайтеся чорнобриві, та не з Аваковим…

 

3 місце

Вчинок судді з Запорізької області Лариси Щербань – наочна демонстрація стану нашого правосуддя. Слузі Феміди не сподобалося, що адвокат веде відеозйомку, тож вона не знайшла нічого кращого, ніж потицяти йому дулі. «Еліта нації», чорт забирай!

Але і це не все. Серед захоплень пані Щербань не тільки «фігурне крутіння пальцями», але й глибоке дослідження ненормативної лексики. Якщо по-простому – матюків: «Ну придурок, ну самий настоящий придурок! Ой, б**дь, оголошується перерва – нехай назнімається!».

Чим вам не якийсь «самий настоящий» гопник з Троєщини, а не суддя!..

Це відео зроблено захисником, адвокатом, який обліковується у Раді адвокатів Запорізької області Галчанськими Сергієм Вікторовичем (свідоцтво № ЗП001307) позавчора, 12 грудня 2018 року о 10 год. 37 хв., у залі судового засідання Оріхівського районного суду Запорізької області, під час розгляду кримінального провадження (справи), № 12015080000000021 внесеного 14 січня 2015 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за обвинуваченням громадянина України у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України.Коментар до відео виключно на положеннях законодавства України.Відповідно до положень ст.28 Конституції України:Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.Відповідно ст.11 Кримінального процесуального кодексу України:Стаття 11. Повага до людської гідності1. Під час кримінального провадження повинна бути забезпечена повага до людської гідності, прав і свобод кожної особи.2. Забороняється під час кримінального провадження піддавати особу катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує її гідність, поводженню чи покаранню, вдаватися до погроз застосування такого поводження, утримувати особу у принизливих умовах, примушувати до дій, що принижують її гідність.3. Кожен має право захищати усіма засобами, що не заборонені законом, свою людську гідність, права, свободи та інтереси, порушені під час здійснення кримінального провадження.Також див. п.4) ч.1 ст.7 цього Кодексу.

Gepostet von Сергей Викторович Галчанский am Donnerstag, 13. Dezember 2018

2 місце

15 грудня у Софії Київській представники різних православних конфесій та миряни провели Об’єднавчий собор, на якому обрали главу церкви – ним став митрополит Епіфаній. Не святкували в Україні тільки адепти «русскава міра». Крім хвилі радості, історична подія викликала і шквал жартів у Мережі. Так, українці помітили неабияку схожість нового предстоятеля церкви з героєм серіалу «Гри Престолів» і жартують про баржу з томосами. Однак найбільше усіх тішить реакція прихильників Кремля – гріх над таким не посміятися!

Предстоятель незалежної української церкви дуже схожий на Сема Тарлі. Молодий, симпатичний, освічений, розумний, а головне- точно знає, як справитися з білими ходоками

Gepostet von Баба і кіт am Samstag, 15. Dezember 2018

"Тільки не Слізерин, будь ласка"

Gepostet von Баба і кіт am Samstag, 15. Dezember 2018

Є ідея для рімейка. Подробиці в приват.

Gepostet von Anton Hodza am Samstag, 15. Dezember 2018

Gepostet von Меми на актуальні теми am Samstag, 15. Dezember 2018

сьогодні вранці

Gepostet von Баба і кіт am Sonntag, 16. Dezember 2018

РПЦ сьогодні (як ізавжди, в принципі)

Gepostet von Баба і кіт am Samstag, 15. Dezember 2018

Gepostet von Цинічний Бандера am Sonntag, 16. Dezember 2018

1 місце

«Санта Барбара» порівняно з українською політикою – наївне мило. Такі пристрасті не снилися найкращим сценаристам світу! От наприклад, з епопеї з екс-очільником ДФС Романом Насіровим вийшов би крутий серіал – він би чудово зіграв якогось Хуаноса. Анонс був ти такий: «Бідолашного Хуаноса звільняють з роботи, але його вірна дружина Хуаніта не кидає його в біді і вносить заставу, зібрану по копієчці. Хуанос не витримує напруження і починає серйозно хворіти, хоча ніхто не вірить йому і вважає його симулянтом. Картата ковдра Хуаноса стає символом усієї нації».

Закінчується серіал типово для України: Окружний адмінсуд Києва поновлює Хуаноса не посаді і… зобов’язує виплатити йому втрачений заробіток за «вимушені прогули».

Позитив у цій ситуації тільки один: море фотожаб у Мережі. Вашій увазі: новий варіант привітання на Великдень та секрет відновлення Насірова – подорожник.

Символ усіх наших численних перемог.

Gepostet von Milan Lelich am Dienstag, 11. Dezember 2018

На ближайшей Пасхе- Насиров воскрес!- Воистину воскрес!

Gepostet von Taras Kotov am Dienstag, 11. Dezember 2018

Каким восстановленный Насиров будет президентом, ахххххааааЗацените

Gepostet von Dmitry Kovalenko am Mittwoch, 12. Dezember 2018

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.