У Верховній Раді давно не було бійок. Тож нардеп Юрій Береза вирішив виправити цю прикрість і смачно заїхав по пиці «опоблоківцю» Нестору Шуфричу (чим, до речі, зробив неабиякий подарунок українцям на прийдешній Новий рік). А от спікер ВРУ Ірина Геращенко зробила подарунок сама собі, придбавши шалик і шапку за ціною чотирьох «мінімалок». Про ці та інші дурощі читайте у новій підбірці InfA.

5 місце

Наші політики зі штанів готові вистрибнути, тільки б бути «близькими до народу». Однак це ніяк у них не виходить. От наприклад, віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко влаштувала «обіймашки» з пенсіонерами на Софіївській площі, але робила це у шапці й шалику вартістю в чотири «мінімалки». Ну таке собі зближення з народом, пані Ірино…

К Богу в Богнере и Гуччи. Вчера вице-спикер Верховной Рады Украины Ирина Геращенко пришла под Софию в брендовой шапке…

Gepostet von Анна Стешенко am Sonntag, 16. Dezember 2018

4 місце

Українці знову надривали животи від звернення терориста так званої ДНР «Чорного Лєніна». Цього разу – до «слуги антихриста» Порошенка.

Бойовик із неабияким надривом пообіцяв захопити всю Україну: «Ми не просто відіб’ємо бандерівську атаку, а ми підемо далі: Маріуполь, Слов’янськ, Харків, Київ. І тоді не тільки окуповані території Донбасу та всієї «Новоросії», але й мати міст руських буде повністю звільнена від проклятої бандерівщини!».

Так і хочеться йому сказати: «Уті-путі, які ми грізні!». І сміх і гріх, як кажуть…

Минуле звернення «Чорного Лєніна» було не менш курйозним: терорист обурювався ситуацією з «виборами» на окупованому Донбасі. Щоправда, замість ефекту пропаганди викликав хвилю насмішок. Складно сказати, чи це пов’язано з його кепською акторською грою, чи відверто дурними думками, однак користувачі Мережі поставили йому однозначний діагноз: «Лєнін головного мозку».

3 місце

Кажуть, дівчину з села можна вивести, але село з дівчини – ні. Так само не вивести «совок» із наших політиків… Здавалося, після урочистого відкриття туалетів і смітників складно нас чимось здивувати, однак відкриття відремонтованого корпусу Лук’янівського СІЗО з дівчатами у національних костюмах і перерізанням червоної стрічки – це щось новеньке…

2 місце

У Мережі почали продавати ідеальний календар на 2019 рік: тут вам і «Листопадло» з Насіровим, і «Зубожовтень» із Тимошенко, і «Телепень» із Кличком. Шедеврально, просто шедеврально!

1 місце

Скучили за мордобоями в Раді? Отримайте й розпишіться! Нардепу Юрію Березі не сподобалося, що «опоблоківець» Нестор Шуфрич зняв з трибуни плакат із зображенням кума Путіна і закликом до суду над ним. Парламентарі зчепилися, мов ті бійцівські півні, а до них приєдналися й інші народні обранці.

Давно не було махача в парламенті.Нестор Шуфріч намагався зірвати плакат про Медведчука і отримав удар в обличчя від Юрія Берези. Плакат повернуто на місце.

Gepostet von Alex Ryabchyn am Donnerstag, 20. Dezember 2018

До бійок політиканів ми всі вже звикли, однак музикант і блоґер Іван Марунич підібрав для відео чергової сутички у ВРУ ідеальний саундтрек і створив справжній хіт Мережі.

Тепер з музикою.

Gepostet von Ivan Marunych am Donnerstag, 20. Dezember 2018

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 21. Dezember 2018

Як все було

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 21. Dezember 2018

Красиво

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 21. Dezember 2018

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 20. Dezember 2018

Попередні дурощі: тут,туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.