Здавалося б, українці вже бачили все: «кулю в лоб» від Яценюка, чудесне зцілення Тимошенко, десятки побитих «новою поліцією» авто. Однак наші політики не перестають дивувати. Отож, цього тижня у добірці дурощів від видання InfA: куля в живіт від терориста «ДНР», «кролячий маршал» Пушилін і пошук нових кадрів у СБУ серед екстрасенсів.

5 місце

Зазвичай клоунаду і мордобої в Раді влаштовують чоловіки. Усе завжди закінчується банально і нецікаво: хтось добряче отримує по писку, пару днів обговорення у ЗМІ і всі забули. А от коли у бій (навіть словесний) вступають жінки, чоловіки знають: чіпати не можна, бо буде біда. От і цього разу, коли «женщіна трєтьєго тисячєлєтія» Ірина Луценко і нардеп від «Батьківщини» Олександра Кужель зчепилися у парламенті, усі сиділи тихше води. Дружина Генпрокурора посміла образити саму Юлію Володимирівну Тимошенко, тож Кужель заявила, що «моськи гавкають, коли слон іде», а Луценко «увесь день гавкає на Батьківщину». Така лексика, звісно, мало пасує леді, але що маємо, то маємо…

4 місце

«Моя нова поліція» нагадала про себе черговою дурістю. І ні, це не вкотре розбитий «Пріус»: 17 вересня під час сутичок під будівлею ГПУ один із копів порснув із газового балончика в обличчя… собі. Цікаво, у нього проблеми з координацією у просторі чи поліціянт кайфує від того газу?

Дарю SMMникам AXE

Gepostet von Maksym Savanevskyi am Montag, 17. September 2018

Gepostet von Антон Иванов am Montag, 17. September 2018

3 місце

Понти – страшна річ. Особливо, коли їх хоче показати усім мавпа з гранатою. Чи то пак, бойовик «ДНР», що, в принципі, одне і те саме. Цього тижня терорист на прізвисько «Домовик» вирішив показати усю свою «мужність» і перевірив на собі якість військового бронежилета. Чи бронежилет той виявився такий кепський, чи клепки «Домовику» не вистачило, однак закінчилося усе тим, що найманець Кремля прострелив собі живіт із криком «Ета Данбас, б**ть!». Це ОРДЛО, крихітко!

2 місце

Ватажки так званої ДНР мають одну спільну рису – люблять ставати посміховиськом. Якщо загиблого Олександра Захарченка і досі називають повелителем курей або ж «курмаршалом», то новоспечений лідер терористів Денис Пушилін отримав почесний титул «крольмаршала» після дурного піару з візитом на кролячу ферму.

1 місце

СБУ добряче потролила свого колишнього очільника Валентина Наливайченка, який заявив, що українські політики «стоять у черзі до різних шарлатанів, щоб дізнатися свою долю, а в Службі безпеки залучали для допомоги людей із екстрасенсорними здібностями». Схоже, Наливайченко набирав собі кадри у «Битві екстрасенсів» на СТБ… Щоправда, зараз у спецслужбі лише покепкували з політика і навіть не полінувалися зробити про це відео, під час зйомок якого «не постраждав жоден шаман, ворожка, екстрасенс, чаклун, маг чи відьма».

Шаман

Не відповідає дійсності інформація видання «Страна.ua» з посиланням на інтерв’ю з Валентином Наливайченком щодо залучення до роботи в СБУ фахівців з екстрасенсорними чи магічними здібностями. Разом з тим, не виключаємо, що мова в інтерв’ю могла йти про особистих позаштатних радників В. Наливайченка у 2014-2015 роках. Враховуючи це, ми здійснили реконструкцію можливої подібної співпраці. Під час зйомок жоден «консультант» – шаман, ворожка, екстрасенс, чаклун, маг, відьма не постраждали.

Gepostet von Служба безпеки України am Dienstag, 18. September 2018

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.