Без курйозів наші «слуги народу» не лишають нас ані тижня. InfA стежить за бурхливою діяльністю чиновників та високопосадовців і презентує черговий тижневий доробок вітчизняних можновладців у царині дурисвітства.

5 місце

Активні користувачі соцмереж із сарказмом і гумором відреагували на візит Петра Порошенка на Закарпаття. Тут Президент покрасувався на урочистому відкритті Бескидського тунелю.

Окрім гучних слів про «найбільшу інвестицію за часів незалежної України», Петро Олексійович іще й у кабіні машиніста проїхався. І поки пан Президент з усіх сил тулився перед телекамерами поближче до народу – українців уже розпирало від жартів. Ось кілька найпопулярніших фотожаб на цю тему.

 

4 місце

Що менше часу лишається до президентських виборів – то винахідливішими стають претенденти. А позаяк той політичний асортимент, що його з року в рік пропонують до столу нашим виборцям, аж надто вже набив оскомину, в Мережі активно фантазують на тему майбутнього «гетьмана». Особливо багато нині жартів про участь у перегонах зірок шоубізу. Тут вам на десерт і Зеленський, і Вакарчук – ці, схоже, буквально сплять і бачать себе, прекрасних, у президентському кріслі.

Але є і, так би мовити, самовисуванці з естрадного цеху. Одна з таких зірок – популярний співак Іво Бобул. Він заявив, що його наміри – цілком серйозні й він уже готує кампанію. Зважився на цей крок, мовляв, бо Україна йде не туди… Головною обіцянкою Бобула є – ну звісно ж! – заборона співати «під фанеру». Від олігархів, що пропонують допомогу, пан Іво гордо відвертається, бо вони «приходять, але просять щось натомість». Утім, пасти задніх у перегонах нас герой, на щастя, не збирається. Гроші на кампанію він збирається попросити – на секундочку – у самого доброго дідуся Трампа! ;)

3 місце

У Мережі давно вже зачекалися на того, хто продовжить славну справу Надії Савченко й регулярно лякатиме «жирних котів» у нашій Раді на втіху трудящим. І цією наступною Жанною Д’Арк (що й не дивно!) виявився найрадикальніший політик у країні – Олег Ляшко. Цей «пан з вилами», радикально розпалившись, пообіцяв… спалити трибуну в Раді! І все це – щоб зупинити владу, яка збирається залишити людей без землі.

«Міжнародні фінансові спекулянти і глитаї хочуть позбавити українців власної землі, шантажуючи кредитами, і наша влада йде в них на поводу», – гнівно заявив «радикал».

Гнівний Олег переконаний: ой як невипадково напередодні Європейський суд з прав людини ухвалив рішення про визнання мораторію таким, що нібито порушує права українців.

Одним словом, тактика випаленої землі заради збереження цієї самої землі. А що –радикальненько! Та й ніхто нічого палити, як ви розумієте, не збирається. Щоправда, мало хто може прийняти всерйоз прокламації цього віртуального палія! Так що після таких слів СБУ вже напевно підготувало наручники та психіатричну палату для Ляшка. Так хоча б Савченко не буде сумно одній голодувати і мріяти про зруйнований парламент.

2 місце

Чи то нестримне бажання нагадати про себе, чи то соціалізм з часом так ударяє в голову, але колишній спікер парламенту Олександр Мороз заявив в телеефірі, що світом править «світовий уряд», і саме він призначає президентів. Мовляв, Америка про це давно знає, а ось до наївних українців все ніяк не дійде.

За словами найвідомішого соціаліста країни (окрім однієї більш прогресивної соціалістки, про яку, на щастя, всі вже геть забули), прізвища членів так званого світового уряду приховують з 1912 року, проте йому, панові Морозу, достеменно відомо, що туди входять «представники Рокфеллерів, Ротшильдів, Морганів та інших». І навіть американський Держдеп у всій цій таємній машинерії є лише їхньою слухняною маріонеткою.

Отакої! Ну чому би товаришеві Морозу з його параноєю не піти на політичну пенсію, поки зовсім пізно не стане, га?..

1 місце

Кажуть, що молодь – це квіт нації. Тому, напевно, так багато молодих помічниць і помічників депутатів у Верховній Раді швендяє. І все б нічого, якби серед тих 20-річних не було б, м’яко кажучи, зіпсованого квіту. Яскравий приклад – помічниця одного з нардепів від «Радикальної партії» Валерія Єгорова. Ця екстравагантна панянка сміливо потицькала середнім пальцем просто у коридорах парламенту, при цьому ще й обізвавши фотографа, який зафіксував цю її поведінку, «жалюгідною пародією на фотографа. Пояснення таке – фотожурналіст – уявіть нахабство! – намагався сфотографувати позов до суду з дуже особистими даними, який тендітна кобіта тримала в руках. Який жах, як він посмів! – вигукнемо ми разом із душевно травмованою Валерією Єгоровою.

Цікаво, куди ж ті «особисті дані» вона встигла заховати, якщо на фото чітко видно в руках лише невеличку сумочку та паперовий стаканчик…

Наша дружня порада головному парламентському патронові цієї сміливої дамочки: пане Олеже, не до кінця використовуєте потенціал своїх кадрів – он які таланти у вас пропадають! Замість корови на мотузці тягайте за собою ось таких молодих і перспективних – не прогадаєте!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.