Цього тижня усі позиції в добірці дурощів від видання InfA могла би забрати лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Ще б пак, адже її кандидатуру на виборах підтримав сам Пауло Коельйо! Щоправда, він про це не знав… Запекло змагалися за першість в антирейтингу і «п’яний випускник» Петро Порошенко, і «шапкокрад» Ігор Шевченк, і «головний оратор країни» Віталій Кличко.

5 місце

Свіжа традиція українських політиків – ганьбитися на форумі в Давосі. Колись «вічно лєгітімний» Янукович «увікнув» Україну (така собі обмовочка за Фройдом), а на останньому форумі мер Києва Віталій Кличко вирішив повторити «подвиги» «папєрєдніка» і осоромився, вимовивши слово digitalization тільки зі стонадцятого разу.

Як Кличко повторював "пригоди" Януковича в Давосі

Вам не здається, що це навіть для нього вже занадто? Може він в тому Давосі п’янствував, поки Київ в заторах стояв, і виступав "під шафе"?В будь-якому випадку, як же ж ця ганьба вже остогидла, навіть якщо він навмисно малює з себе дурочка, аби деякі довірливі кияни всі його корупційні гріхи списували на його свиту, про дії якої нібито "чесний спортсмен Кличко нічого й не знає".P. S. Нагадало "увікнить" (https://www.youtube.com/watch?v=V0DPdLBFto0)…#Київ #гетьКличка

Gepostet von Юрій Левченко am Donnerstag, 24. Januar 2019

4 місце

Поки більшість політиків розважалися на форумі в Давосі, Володимир Зеленський кинув усі сили на піар. Напевно, це єдина царина, в якій креативність наших можновладців просто зашкалює… Принаймні раніше ніхто не додумувався влаштувати #lopatachallenge. Так, шоумен закликав українців брати лопати й розчищати Україну від снігу, та й сам трохи попітнів над цим.

#lopatachallenge приєднуйтесь!

Gepostet von Владимир Зеленский am Donnerstag, 24. Januar 2019

3 місце

Любов до халяви – невід’ємна частина більшості українських політиків. Скільки б мільйонів вони не мали, а від безкоштовних цукерочок не відмовляться. Це довів кандидат у президенти Ігор Шевченко, який на форумі в Давосі спочатку нагріб купу шапок і навіть суто по-українськи домовився з охоронцем, щоб той «нічого не бачив». А потім ще й спокусився на солоденьке і вкрав вісім упаковок цукерок. Кандидат у президенти, якого ми заслужили?

Операція «Шапка»Мій вчорашній пост про шапку викликав шквал емоцій та прохань від друзів привезти їм таку саму у подарунок. Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до "шапкових махінацій" заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв). Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він "дозволив" мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачить". Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів!Про мої шапкові пригоди дівіться на відео нижче).

Gepostet von Igor Shevchenko am Mittwoch, 23. Januar 2019

Позавчора відвідав давоські прийняття Єльського та Гарвардського університетів. Приємно було побачити професорів, які…

Gepostet von Igor Shevchenko am Donnerstag, 24. Januar 2019

2 місце

Президенту України Петру Порошенку, скоріше, місце на Ukrainian Fashion Week, ніж на дипломатичних заходах. Про це свідчить його образ п’яного випускника на зустрічі зі спікером Кнесету… З офіційного сайту Порошенка вже видалили відповідне фото, щоб не ганьбити главу держави, однак це не завадило йому стати зіркою фотожаб.

У Мережі вигадали чимало версій такого неохайного вигляду Петра Олексійовича. Наприклад, дехто припускає, що так він сховав Томос, інші ж думають, що то гроші «на чорний день» у кишенях заважають.

Интересно, спит он тоже в бронежилете, под пижамкой?

Gepostet von Олександр Дубінський am Mittwoch, 23. Januar 2019

1 місце

Справжнім хітом цього тижня однозначно став з’їзд партії Тимошенко, на якому «Батьківщина» висунула її на пост Президента України.

Президентські амбіції пані Юлії, звісно, нікого не здивували, проте з’їзд видався справді масштабним… з точки зору конфузів. От наприклад, відомий письменник Пауло Коельйо отетерів, коли дізнався, що нібито підтримує Тимошенко на виборах. Під час форуму показали відео, в якому Коельйо висловлює підтримку ЮВ, однак сам письменник пізніше заявив, що не знімався у подібному ролику.

А ось Міхо Саакашвілі, як спочатку всім здалося, дійсно підтримав пані Юлю – стільки меду з нього вилилося, що хай Бог милує. Однак за пару днів ґенацвалє чомусь передумав і заявив, що «його неправильно зрозуміли», і він підтримав би будь-кого, «хто не дозволить Порошенку знову стати президентом».

Вчора був кривавий місяць, який раніше вважався передвісником нещасть та Апокаліпсиса. Дурні забобони скажете ви, але сьогодні всі тільки і пишуть про з'їзд Тимошенко.

Gepostet von Сергій Микита am Dienstag, 22. Januar 2019

Сьогодні Тимошенко висунули в президенти і оголосили номінантів на Оскар. Ні. Це були два різних заходи.

Gepostet von Mykhailo Tkach am Dienstag, 22. Januar 2019

Це заявка на успіх! У Тимошенко з'явились vip-агітатори. Тепер її "новий курс" зазвучить голосніше…

Gepostet von Oleksii Bratushchak am Dienstag, 22. Januar 2019

От, хто б мені не говорив, що вибори виграє Петро Порошенко, не повірю.Вибори виграє Юлія Тимошенко і це однозначно.Її…

Gepostet von Vasyl Krutchak am Dienstag, 22. Januar 2019

Іще одна цікавинка – на форумі помітили очільника наглядової ради Київенерго Івана Плачкова. Усі б нічого, тільки Тимошенко криком кричить, що саме ця організація обкрадає киян.

Що я вам знайшов) Був сьогодні на форумі єднання. Ну той, де Тимошенко повірила в себе і пішла в президенти.А з ким же…

Gepostet von Oleksii Bratushchak am Dienstag, 22. Januar 2019

Попередні дурощі: тут,тут,туттуттуттут,туттуттуттуттуттуттут і тут.