«Голубка миру» MARUV та її колеги по цеху ANNA MARIA цього тижня довели, що музика все-таки не «внє палітікі». Скандали навколо «Євробачення» могли б затьмарити всі новини, однак Порошенко зі своїм «Де тобі, б**дь, реформ не вистачає?» і «полуничка» від чиновника з Кропивницького також заслужили високі місця в новій добірці дурощів від видання InfA.

5 місце

Поки вся Україна «семимильними кроками йде в Європу», комунальники із Червонограда, що на Львівщині, трохи застрягли у «совку», тому активно почали прибирати місто до приїзду президента Порошенка. Особливо геніальною видається ідея побілити бордюри під дощем!

Ну то Бог із ним, не вперше. Однак після скандалу в Мережі місцевій владі треба було знайти якесь дурнувате виправдання, і вони його таки знайшли: кажуть, то була вірусна реклама. Як вам таке, панове маркетологи, га?..

Червоноград готується до приїзду президента Порошенка. Бордюри малюють під дощем…Совок неубієнний…

Gepostet von Підслухано в Червонограді am Donnerstag, 21. Februar 2019

4 місце

Українські політики – знані поціновувачі «полунички». От і керівнику Кропивницького облавтодору Анатолію Рудніку так закортіло випустити пару, що він не втримався навіть під час наради в облдержадміністрації – з його телефону несподівано почали лунати звуки, ніби з фільмів «18+».

3 місце

Журналіст Олександр Дубінський опублікував у Facebook аудіофайл, на якому голос, схожий на президента Петра Порошенка, запитує співрозмовника, голос якого схожий на голос керманича Нацкомісії з цінних паперів Тимура Хромаєва: «Де тобі ще, б**дь, реформ не вистачає?». Овва!..

Як же легко знаний «борець за українську мову» Петро Олексійович переходить на російську і нецензурну лайку! От що значить поліглот!

«Цінність цього аудіо в тому, що воно демонструє нам усім, чим займається президент країни, яка воює, зі зруйнованою економікою: сидить у фейсбучку і шукає, хто його наважився покритикувати. Головнокомандувач фейсбуком», – коментує журналіст.

#Дубинскийзашкваривает Порошенко. Как и обещал, публикую полный аудио-файл, где голос, похожий на Порошенко, спрашивает у голоса, похожего на Хромаева – "где тебе еще, бдь, реформ не хватет?". Ценность данного аудио в том, что оно демонстрирует нам всем, чем занимается президент воюющей страны с разрушенной экономикой: сидит в фейсбучике, и ищет, кто его осмелился покритиковать. Главнокомандующий фейсбуком. Меня лично особенно позабавил момент, когда радетель за "мову" вдруг переходит на русский язык и мат. Предлагаю всем поделиться данным роликом, и принять участие во флешмобе – рассказать Петру, "где же нам еще, бдь, реформ не хватает".Под каждым его сообщением в соцсетях. Соответствующие картинки для вас добавил в комментарии. Разбирайте и тиражируйте! #гдетебеещеблядьреформнехватает

Gepostet von Dubinsky.pro am Dienstag, 19. Februar 2019

2 місце

Столичний мер Віталій Кличко (він же «Містер ерудиція-2019») видав чергову обмовочку за Фройдом – каже, великий прогрес у медицині, бо раніше у відділенні інтенсивної терапії помирав кожен шостий пацієнт, а тепер – тільки кожен другий.  )))))) Оце так духопідйомна новина від нашого Цицерона! Принаймні так воно, либонь, і є для нашої влади, яка, судячи з тарифів на «комуналку» і цін на харчі, чекає-не дочекається повного вимирання українців.

Сміятися чи плакати. Послухайте, як міський голова міста Києва Кличко хвалиться: «Якщо раніше у відділенні інтенсивної терапії помирала кожна шоста людина, то тепер – кожна друга».Перемога, вважає мер столиці України.Людина повторює завчені фрази, не вникаючи у суть. Тому й не усвідомлює, коли щось перекручує і виголошує дурниці.То сміятися нам чи плакати?Хоча, що за питання. Адже це не Кличко керує містом, а мафія забудовників, яку він привів, та інші гидотні мармизи. Плачте, тепер, кияни, спостерігаючи за тим, як наше місто руйнують.До слова, Кличко ще очолює партію «Блок Петра Порошенка»? Очолює ж?

Gepostet von Tetyana Vysotska am Freitag, 22. Februar 2019

Однак інше одкровення Кличка пояснює, чому він із таким ентузіазмом і радістю заявив, що «тепер помирає тільки кожен другий». Віталік зізнався, що він, бачте, на добру половину – росіянин. А ми вже боялися, що китаєць чи ще хтось… Що ж, у Мордорі його радо зустрінуть, може їхати і давати прес-конференції в спарингу з «вєчно лєгітімним».

КЛИЧКО СТАВ НА ЗАХИСТ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

КЛИЧКО СТАВ НА ЗАХИСТ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУКличко: "Я наполовину росіянин. Не має значення, який монастир, російський чи український!".Мова йде про монастир російського патріархату в Голосіївському паркуP.S.Як відомо, бабуся Кличка по батьку Етінзон була єврейкою. http://telegrafua.com/country/14449:

Gepostet von Свобода слова am Donnerstag, 21. Februar 2019

1 місце

Звісно, «іскуства внє палітікі», проте навколо нацвідбору на «Євробачення-2019» скандалів поки більше, ніж навколо президентських виборів. Ось сестрам Опанасюк із дуету ANNA MARIA дуже припекло поїхати до Ізраїлю представляти Україну, однак чий Крим – вони не в курсі. Кажуть, «Україна втратила Крим», але при цьому «Крим залишається Кримом». Ба більше, співачкам не вдалося приховати окупаційного кота в мішку – їхня мама працює заступником голови окупаційної «Ради міністрів Республіки Крим» і навіть дістала медальку Міноборони РФ «За возвращєніє Крима».

Gepostet von Баба і кіт am Samstag, 23. Februar 2019

ну ви в курсі … — Gezeigte Produkte: КАЛЕНДАР НАСТІЛЬНИЙ НА 2019 РІК.

Gepostet von Процишин офіційний am Samstag, 23. Februar 2019

MARUV, яка здобула перемогу на нацвідборі, далеко від сестер Опанасюк не втекла. Джамала – одна з членів журі – запитала у співачки, то чий же Крим. Та з переляку відповіла, що Крим – це Україна. Однак, як сказав би Станіславський, «не вірю»…

І ще з розряду «цитати великих»: «Воювати за мир – те саме, що т**ахатися за цноту» (с) MARUV

MARUV про ситуацію в Україні

Шо скажете? Переможниця відбору на Євробачення заявляє, що нічого поганого в її гастролях в Росію нема, Росія та Україна можуть просто сісти та домовитися, ну а мистецтво повинно бути поза ситуацєю в УкраїніПовне відео https://youtu.be/e41gCW2MAY8

Gepostet von ЄвроМайдан – EuroMaydan am Samstag, 23. Februar 2019

Якщо відкинути політичну складову, то Марув посилати не можна було з декількох причин:- Пісня ні про що, унила сама по…

Gepostet von Anton Hodza am Sonntag, 24. Februar 2019

Попередні дурощі: туттуттут,туттут,тут,туттуттуттут,туттуттут і тут.