Романтична атмосфера Дня закоханих, напевно, вплинула і на українських політиків, бо тиждень видався на диво без бійок. Однак зовсім без курйозів не обійшлося, тож вашій увазі – нова добірка дурощів від видання InfA із «геніальними» піарниками Порошенка, обіцянкою-цяцянкою Мосійчука підпалити себе і листівкою від «милої» Ірини Луценко.

5 місце

В Україні новий тренд – фейкові мітинги. Лише за тиждень їх відбулося кілька і в різних містах. Схема проста: обіцяємо людям грошики, вони мітингують (самі не знають за що, це обов’язкова умова), грошики не платимо. Усе.

Так, пранкери опублікували оголошення, що біля пам’ятника Дюку в Одесі пройде мирна акція на підтримку кандидата Сергія Філатова (ім’я вигадане) і пообіцяли заплатити по 1000 грн. Коли ж люди зібралися, їм повідомили по «Вайберу», що Філатов помер, впавши в каналізаційний люк.

У Києві зібрали мітинг проти проплачених мітингів. Звісно, за гроші, безкоштовно у нас мітингують тільки справжні відчайдухи! Учасникам пообіцяли заплатили по 150-200 грн, однак врешті грошей ніхто не отримав.

Мне тут в личку написали, что одни люди собрали сегодня в Киеве тысячу человек против проплаченных митингов. Обещали по…

Gepostet von Yuriy Romanenko am Sonntag, 17. Februar 2019

Однак справжнім шедевром стала акція в Харкові: пранкери влаштували мітинг на підтримку «кандидата у президенти Анатолія Онопрієнка», який насправді був серійним убивцею, одним із найжорстокіших маніяків ХХ століття.

4 місце

Кандидат у президенти Сергій Каплін сплутав свою виборчу програму із програмою… Гітлера.

Оплески журналісту, який 20 хвилин зачитував Капліну пункти з програми фюрера, і зміг не засміятися.

Однак найбільша дурість у тому, що нардеп навіть після того, як дізнався про розіграш, доводив із піною біля рота, що то його програма. Впертість – потрібна якість для політика, але не в таких ситуаціях, пане Сергію, не в таких…

3 місце

День закоханих не обійшов навіть українську політику, тож у Мережі пофантазували, як виглядали б привітальні листівки з нашими можновладцями.

2 місце

Нардеп-«радикал» Ігор Мосійчук погрожував спалити себе живцем, однак пізніше видалив цю публікацію зі свого Facebook. А що ж таке? Жарти в коментарях не здалися дуже смішними? Так, інтернет-користувачі кепкують, що готові принести для акту самоспалення народного обранця сірники та дрова.

Причиною «погроз» стало те, що антикорупціонери встановили: пояснювальну записку до постанови Мосійчука про відсторонення Уляни Супрун надрукували на комп’ютері нардепа-«опоблоківця» Олександра Долженкова. «Радикал» же запевнив, що це – брехня, і не вигадав нічого кращого, ніж пообіцяти підпалити себе, якщо ніхто йому не повірить.

Усе як завжди – обіцянки-цяцянки…

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 14. Februar 2019

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 15. Februar 2019

Конкурс на коментар

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 15. Februar 2019

 

1 місце

«Креативність» піарників Порошенка просто не має меж… То вони змушують його кататися зі «звичайними смертними» в літаку, то крадуть фото для його реклами. Цього тижня вони видали просто справжній хіт – віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко опублікувала сльозливу історію, як Петро Олексійович «почув із кортежу плач», а виявилося, що «хлопчик ридав на всю вулицю, так хотів селфі з Президентом».

Тим часом наш доблесний фб продовжує цькувати не лише дорослих, які дозволити сказати добре слово про Президента , але…

Gepostet von Iryna Gerashchenko am Montag, 11. Februar 2019

Петре Олексійовичу, вам не здається, що ваші ж піарники вас і потоплять? Ми, звісно, не проти, але все ж… Шкода вашого чесно награбованого бюджету. Студенти з кафедри реклами зроблять вам кращу рекламу за обід із McDonald’s, а не сотні тисяч гривень.

Хоча є іще версія, що наш Президент ділить піарників із Путіним, надто вже схожі їхні «сльозливі історії»…

Попередні дурощі: туттут,туттут,тут,туттуттуттут,туттуттуттут і тут.