Політики у рейтингу дурощів цього тижня нагадують справжнє збіговисько наркоманів, алкоголіків і фанатів БДСМ: нардеп Іванчук влаштував п’яну промову з трибуни Ради, а Добкін-молодший знову вживав щось дивне і, схоже, поділився цим із Кличком. Отож, про свіжі витівки «еліти нації» читайте у новій підбірці від видання InfA!

5 місце

«Закони фізики? Ні, не чули», – новий девіз нардепів-«радикалів». Інакше як пояснити, чому картки кількох парламентарів «голосували» в Раді, поки самі депутати були в Одеській області. Дива кнопкодавства й годі! Однак сіль у тому, що «ляшківці» навіть не намагалися приховати цього факту й публікували фото зі своєї поїздки, поки їхні картки працювали за них.

Здавалося б, лідер найрадикальнішої партії Олег Ляшко мав би спробувати якось вийти з цієї ситуації, але нахабство наших політиків уже давно перейшло всі межі. Тому на запитання, як картки його нардепів «голосували», поки вони були на Одещині, відповів: «Натисканням кнопки. Перестаньте тролити, іди гуляй!».

4 місце

Якщо вас щось не влаштовує в Держбюджеті-2019, не дивуйтеся. Як можна було ухвалити щось нормальне, якщо наші обранці то кнопкодавлять, то дивляться порно під час засідань? Парламент мрії просто – як не любителі поїсти землі за трибуною, так фанати «полунички»…

3 місце

Із політиків у рейтингу дурощів цього тижня вийшла б непогана компанія друзів: наркомани, алкоголіки і фанати БДСМ… Так, це наша «еліта». Як кажуть, бачили очі, що обирали в Раду – тепер хоч повилазьте! Чи то пак, «маємо, що маємо». А маємо – полум’яну промову п’янючого нардепа Андрія Іванчука в ніч ухвалення Держбюджету-2019. Насолодіться, виборці!

Полум'яна промова бухого депутата з "народного" фронту Яценюка.

Ніч прийняття бюджету 2019. Полум'яна промова бухого депутата з "народного" фронту Яценюка.

Gepostet von Українські націонал-патріоти am Samstag, 24. November 2018

2 місце

Столичний мер Віталій Кличко у колекцію своїх перлів додав іще один «шедевр»: «Один мій друг сказав хороший вислів: це не калоші, і навіть не талони на калоші. Це думки про талони на калоші».

Але найвеселіше (якщо так можна сказати) в цій ситуації, що це була відповідь Кличка на запитання про те, за кого він проголосує на виборах: за Тимошенко чи Порошенка. Цікаво, в його бурхливій уяві калоша – це Юлія Володимирівна чи все ж Петро Олексійович?

1 місце

Уже давно заголовки новин про Добкіна-молодшого майже однакові: «Нардеп пішов в астрал у Верховній Раді», «Добкін знову здивував неадекватною поведінкою», «Що вживає Добкін?». Цього тижня народний обранець вкотре «подивився мультики» просто під час засідання ВРУ. Щоправда, недовго: хвилин 10 покрутив пальцями, пореготав і пішов геть. Цікаво, покемони поманили за собою чи просто обговорення законів здалося надто нудним?

Два роки тому нардеп уже демонстрував схожу поведінку в парламенті: тоді він сховався за колону, а потім повернувся збудженим і в явно не надто адекватному стані.

Іще раніше поведінка Добкіна-молодшого змусила замислитися: він почуває себе дуже добре чи, навпаки, дуже кепсько?

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.