Без курйозів і відвертої ганьби наші політики не можуть прожити. InfA стежить за діяльністю «слуг народу» і презентує чергову п’ятірку з рясного доробку дурощів вітчизняних можновладців.

5 місце

Коли пан Омелян деякий час тому мрійливо розповідав українцям про технологію Hyperloop, це було кумедно. Але після підписання меморандуму про співпрацю з Hyperloop Transportation Technologies стало не тільки смішно, а ще й страшно, зважаючи на наші реалії.

Та як би там не було, на реалізацію проекту (що б там не було насправді) піде від 5-10 років. Тож поки чекаємо – можемо пофантазувати, як виглядатиме той Hyperloop по-українськи.

4 місце

Петро Порошенко пожалівся, що над ним глузують. Президент, виявляється, не витримує тиску «тролів» у соцмережах. Бідака Петро Олексійович розповів, що, мовляв, наштовхнувся на кам’яну стіну нерозуміння, коли виступив з ініціативою щодо запровадження телемедицини в українських селах.

«Я запропонував абсолютну унікальну для нас модель – модель телемедицини. Не всі розуміють, іноді намагаються тролити, що телемедицина – це коли «дохтора покажуть на телебаченні», – жаліється незрозумілий темними народними масами прогресивний керманич країни.

І навіщо ж ви, пане Порошенко, про другий строк мрієте, якщо морально не витримуєте подібну критику? Якщо нерви не залізні – беріть приклад із «папєрєдніка» й знайдіть собі якесь миле хобі замість професії президента. Той регулярно вигулькує на ТБ з тезою про свою невмирущу «легітимність», а в вашому випадку це можуть бути лікувальні виступи в телевізорі. Те-ле-ме-ди-ци-на!

3 місце

Втім, злі язики допікають не лише чинному Президентові, а й панні, що досі лише мріє про цю посаду. Так, у Києві на форумі з гучним, хоч і якимось несвіжим заголовком «Новий курс України» стався курйозик. Виступ Юлії Тимошенко перервав юнак, що спочатку подарував їй квіти, а потім влаштував стриптиз. Торс парубка був розмальований новою символікою «Батьківщини», а от на спині була стрілка, що зрозуміло ілюструвала, через яке саме місце пролягає той «курс», про який звідусіль торочить «Вона». Судячи з посмішки леді-Ю, їй ця несподіванка (?) дуже сподобалася.

Ось тільки з погляду на те, що охорона навіть не намагалася зупинити хлопця, з’являються сумніви, чи не є це ще одним оригінальним рішенням піарників? Ті працюють на славу, аж гай шумить – весь Інтернет вже й так захлинається в тому «новому курсі».

2 місце

Поки Міносвіти намагається захистити інші мови та всіх солов’їв планети від агресивної милозвучності української мови, дружина секретаря РНБО Анна Турчинова заговорила на тему ґендеру. Щодо ЛГБТ вона висловлюється принаймні небанально. Але з її міркувань на тему місця сучасної жінки в суспільстві й чому чоловік має бути сильним та мудрим, а жінка залишатися слабкою, випливає як мінімум, що цій дамі місце на кухні білля каструль, а не в кріслі декана.

До речі, ось інфографіка від Міністерства соцполітики. Це до питання, «якою має бути дружина». Тут ми від коментарів утримаємося…

1 місце

Інколи здається, що теперішній міністр освіти Лілія Гриневич гірша за українофоба Табачника. Так, у Міносвіти радять не використовувати вираз «солов’їна мова». Бо це, мовляв, дискримінація. Виявляться, пишаючись своєю милозвучною мовою, ми принижуємо інші мови і народи. Цікаво, кого ж це ми дискримінуємо найбільше, чи не росіян? Адже хто ж іще досі переконує весь світ, що їхній «вєлікій і маґучій» має якусь сакральну силу й виразність!

Цікаво, може, пані Гриневич ще й солов’ї наспівали, що порівняння людської мови з їхніми руладами дискримінує їхнє крилате плем’я? Ми б не здивувалися, їй-богу!

Далі буде.

 

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.