Наразі понівечений вояк перебуває у районній лікарні з тяжкими тілесними ушкодженнями

23 лютого в місті Новомиргороді, що на Кропивниччині, у приміщенні районного військового комісаріату особи із числа службовців цієї державної установи жорстоко покалічили бійця 58-ї Сумської бригади, мешканця селища Капітанівка Новомиргородського району Віталія Самойленка. Про це повідомляє прес-служба Кропивницького осередку партії «Свобода».

Як розповів Самойленко, 23 лютого близько 21:00 він звернувся до військкомісаріату з надією отримати прихисток на ніч, адже доїхати додому до Капітанівки в такий пізній час уже не міг, а в самому Новомиргороді йому не було, де зупинитися. Натомість, ветеран війни почув відмову у грубій формі, слова приниження особистої гідності та у відповідь на реакцію захисту власної честі отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Достеменно відомо, що 23 лютого впродовж всього дня службовці військкомату на чолі з воєнкомом в стінах державної установи святкували «23 фєвраля – Дєнь савєцкай арміі. Станом на 21:00 вони перебували у стані алкогольного сп’яніння, що стало причиною виникнення неконтрольованої агресії стосовно вояка.

За фактом насилля було зареєстровано відповідну заяву в Новомиргородському відділку Нацполіції. Хлопець має серйозні травми голови, струс мозку, відкриті рвані рани на руках та гематоми на ногах. За словами Віталія, його били з використанням бити. Наразі понівечений вояк перебуває у районній лікарні з тяжкими тілесними ушкодженнями.

Найбільш несамовитим був один зі штатних службовців Новомиргородського військкомісаріату, прізвище якого наразі «свободівці» намагаються встановити. Стало відомо, що злочинець уже приходив до лікарні та намагався відкупитися, пропонуючи компенсувати витрати постраждалого за лікування. Крім того, до покаліченого вояка навідувався представник Новомиргородської прокуратури з проханням забрати заяву про вчинення службовцем військкомісаріату кримінального злочину.

За словами депутата Новомиргородської міської ради від «Свободи» Миколи Хмельницького, «свободівці» області оголошують мобілізацію на захист потерпілого.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ