Російські терористи обстрілюють рибальські човни, які виходять у море, з важких кулеметів і гранатометів.
Російські терористи обстрілюють рибальські човни, які виходять у море, з важких кулеметів і гранатометів

Громадська організація «Оборона Маріуполя» з посиланням на мешканців окупованого селища Безіменне Новоазовського району Донецької області повідомляє  про напади на рибалок у Сєдовому того ж району. До окупації селище існувало за рахунок курортного бізнесу і морського промислу. Тепер відпочивальників тут немає, тож, місцеві жителі виходять в море, щоби наловити риби.

У повідомленні йдеться, що починаючи з минулого тижня п’яні бойовики «ДНР» в окупованому Сєдовому влаштували собі нову розвагу – вони обстрілюють човни рибалок в морі з великокаліберних кулеметів і гранатометів. Зазначається, що основну масу бойовиків на базі в Безіменному складають громадяни РФ у формі без розпізнавальних знаків, серед яких місцеві мешканці побачили у цілому до 30 вихідців з Донбасу. У селищі помічено багато бронетехніки, яку окупанти ховають в лісопосадках.

Також активісти передають, що в Донецьку представники незаконних воєнізованих формувань «ДНР» задля власного збагачення розграбовують гаражні кооперативи біля аеропорту імені Прокоф’єва. Зокрема, для злому гаражних воріт бойовики запрошують фахівців-зварників, яким пропонують щоденну оплату в розмірі 1 тис. російських рублів або 500 гривень. За інформацією городян, постраждалих від свавілля окупантів, багато власників автомобілів не змогли вивезти свої транспортні засоби, і тепер вони стали здобиччю проросійських найманців. Серед здобичі грабіжників були помічені як дорогі позашляховики, так і старенькі «Жигулі». Для недопущення господарів до своїх гаражів терористи навмисне кожен день обстрілюють територію, прилеглу до кооперативів із мінометів і гранатометів.

Інформаційний Акцент