В Австрії випустили вино під назвою «Nadiya»
В Австрії випустили вино під назвою «Nadiya»

В Австрії випустили вино під назвою «Nadiya» – на честь української льотчиці, народного депутата Надії Савченко, яка зараз перебуває під арештом в Росії. Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба на своїй сторінці в Twitter.

«Вино «Надія». Виробництво – Австрія. Назва українська. Призначення: підняти келих за звільнення Наді», – написав він.

У себе в Facebook посол зазначив, що напій виготовлений в кращих традиціях австрійського виноробства.

«О’кей, я розумію, що Надії зараз не до цього… Але потужні тюремні стіни рано чи пізно падають. І коли Надя вийде на свободу – їй буде, що налити в келих. Вино «Надія». У кращих традиціях австрійського виноробства. З найкращої лози долини Вахау. Хрещення українським послом. Назву вибрали українці на Facebook. Тримайся, Надя!» – Додав Щерба.

Нагадаємо, у вересні 2015 року вийшла друком книга української льотчиці Надії Савченко «Сильне ім’я Надія».

Як відомо, 22 вересня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Савченко. Справу розглядає колегія з трьох суддів. Надії загрожує до 25 років позбавлення волі. Її звинувачують у причетності до вбивства двох журналістів і незаконному перетині російського кордону. Вона всі звинувачення відкидає.

У середині грудня суд продовжив арешт українки до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування. Адвокати повідомляють, що їхня підзахисна втратила вже понад 15 кілограмів ваги.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 січня у прес-службі уповноваженого з прав людини в Росії повідомили, що українській льотчиці призначили додаткове медичне обстеження через її голодування. У разі погіршення стану здоров’я лікарі готові надати необхідну допомогу і перевезти її в спеціалізований медичний заклад.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ