Володимир Найда не вніс автомобіль Mazda, на якому потрапив в аварію, до декларації за 2016 рік

Співробітника МВС Володимира Найду, який спричинив смертельну ДТП ввечері 13 листопада у Києві, затримали. Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«Винуватець смертельного ДТП на розі Туполєва і Стеценка затриманий в рамках статті 208 КПКУ. Він перебуватиме під вартою до рішення суду, який визначить міру запобіжного заходу», – написав Шкіряк.

«За останньою інформацією, правопорушник все ж таки здав аналіз для експертизи на вміст алкоголю. На місці ДТП він відмовився проходити тест», – додав радник міністра.

Увага! Винуватець смертельного ДТП на розі Туполєва і Стеценка, затриманий в рамках статті 208 КПКУ. Він буде перебувати…

Gepostet von Зорян Шкиряк am Montag, 13. November 2017

Аварія сталася 13 листопада на вулиці Стеценка одразу біля МРЕВ-1. Водій Mazda, який, за словами свідків, перебував у стані алкогольного сп’яніння, намагався перетнути подвійну суцільну на розворот і влетів в автомобіль Mitsubishi Colt, що рухався в другій смузі – у своєму напрямку. Від удару Mitsubishi розвернуло. Пасажир Mitsubishi загинув, водія повезли в лікарню.

Водій Mazda спочатку відмовився на місці пройти тест на вміст алкоголю в крові. Він викликав адвокатів, приїхали троє людей. Водій мовчав і не відповідав на запитання свідків та учасників ДТП.

Водій Mazda – заступник начальника Сервісного центру МВС 8043 (Петрівка) Володимир Найда. Варто зазначити, що він не вніс автомобіль Mazda у декларацію за 2016 рік.

Володимир Найда був заступником начальника МРЕВ-3 часів  Януковича і Захарченка. Він пройшов атестацію і працює в оновленому і реформованому Сервісному центрі.