Аби якомога довше зберегти свій смартфон, слід дотримуватися низки порад

Смартфон уже давно став необхідністю. Але попри те що це досить дорога річ, багато хто не вміє ними користуватися правильно. INVADERS розповів про 5 помилок, які значно скорочують життя акумулятора і самого смартфону.

Ви не вимикаєте смартфон.

Вимикати смартфон необхідно хоча б раз на тиждень. Експерти стверджують, що це в рази подовжує життя акумулятора. Окрім того, не рекомендується використовувати телефон замість будильника, це також значно продовжить життя вашого ґаджета.

Ви користуєтесь смартфоном при дуже низьких/високих температурах.

Практично жоден смартфон не спроектований так, щоб витримувати екстремально високі або низькі температури. Перебування в таких умовах знижує термін служби акумулятора. Якщо за вікном вище +30 градусів або нижче -20 градусів – намагайтеся виймати телефон із сумки або кишені лише в разі гострої необхідності.

Ви використовуєте неоригінальний зарядний пристрій.

Це роблять майже всі власники телефонів, особливо IPhone. Це не дивно, оскільки шнури до зарядного пристрою дуже швидко перетираються та й коштують недешево. У будь-якому разі намагайтеся не використовувати неоригінальні зарядні пристрої, оскільки так ви нашкодите акумулятору. Відомі також ситуації, коли телефон вибухав при використанні «нерідних» зарядних пристроїв.

Ви ніколи не чистите пристрій.

Дослідження показали, що на телефоні накопичується набагато більше бактерій, ніж на кришці унітазу або в мисці у вашого домашнього улюбленця.

Дезінфікувати телефон можна спеціальними пристроями з ультрафіолетовим випромінюванням або ваткою, змоченою в спирті. Крім того, не забувайте чистити порт для зарядки. Там може накопичуватися сміття з кишень, унаслідок чого можуть виникнути проблеми зі з’єднанням.

Ви дозволяєте всім додаткам використовувати функції геолокації.

Даючи можливість додаткам постійно використовувати функцію визначення вашого місця розташування, ви тим самим власними руками губите свій смартфон. Вона розряджає акумулятор і скорочує термін його служби в декілька разів. Увімкніть геолокацію тільки у тих додатках, де це дійсно необхідно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ