У нашій державі «слуга народу» звучить як сарказм і як діагноз водночас. Тож українці можуть заодно і посміятися, і постежити за розвитком цієї «хвороби». InfA презентує топ-5 дурощів цього тижня за участі вітчизняних можновладців.

5 місце

Що ви знаєте про справжній подружній обов’язок? А ось Вадим Рабінович і його дружина таки знаються на цих речах. Але не подумайте нічого такого – про інтим не йдеться, тут справи серйозніші.

Ірина Рабінович, згідно з податковою декларацією, має статки більші, ніж у чоловіка.  Інакше як шановний екс-«регіонал» зміг би позичити в своєї коханої аж 13 мільйонів? Сам-то він, бідося, заробляє якихось 213 тисяч на рік. Ось який він крізь українську призму – таки справжній фемінізм!

Тішимося за вас, пане Вадиме – хоч служите українському народові майже задарма, заробляючи копійки, але маєте не просто дружину, а справжнього домашнього банкіра. З такими тилами не страшно на трибуну підніматися і полум’яно боротися хоч за народ, хоч за життя!

 

4 місце

Підготовка трудящих до свята 1 травня проста й не відзначається різноманіттям уже багато років: м’ясо замаринувати й місце для барбекю знайти. А ось можновладцям і тут куди складніше.

Так, напевно, спеціально під гуляння довелося замовляти для «слуг народу» більше тисячі пляшок горілки. Займається цим підприємство «Гарант-Сервіс», що входить до структури Державного управління справами та обслуговує Адміністрацію Президента, Кабінет Міністрів, Верховну Раду та інших поважних панів. На 151 тис. грн закуплено «Президентського стандарту» і «Житомирської на бруньках».

Але й тут шукаймо позитив – за державний кошт купують-то своє, українське, а не якісь там «Фінляндії» чи «Абсолюти». А ще хтось сміє казати, що наші державні мужі непатріотичні… Ганьба наклепникам!

3 місце

Феєрія бездіяльності – так можна описати доволі абсурдну ситуацію в уряді: виявляється, можна не працювати цілих чотири роки й ніхто цього й не помітить! Саме байдикуванням аж із 2014 року, буквально не покладаючи рук, займалася Міжвідомча комісія з питань повернення державі незаконно отриманих коштів та майна.

Мета створення була шляхетна – повернути вкрадені активи, якими заволоділи Янукович та його товариші. Проте ці добродії так ні разу й не зібрали засідання. Жодного разу за чотири роки, Карле!..

2 місце

Зазвичай головного «радикала» країни сповна вистачає на будь-який рейтинг чи антирейтинг. Ляшко – немов той універсальний солдат тамада: і анекдот розкаже, і пісню заспіває, і станцює. Але якщо всю цю радикальну вакханалію приправити дрібкою спецій у вигляді монтажу – виходить шедевр комічності. Так, виступ полум’яного Олега Ляшка за трибуною, присвячений жахливому стану доріг у країні, трохи підправили монтажери. Результат став справжнім хітом. Веселого перегляду.

1 місце

Трибуна – це містичне місце. Адже чомусь саме біля неї стаються найдивніші й найабсурдніші речі. Ось вам свіжа історія з трибуни міської ради Нікополя.

https://youtu.be/LxgmeNUnKF4

Представники «Правого сектора» на початку засідання заявили, мовляв, необхідно змінювати владу – і то терміново. Потім перейшли до рішучих дій – облили кефіром депутата Рибакова, а мера Фісака покропили зеленкою. Рибаков так сильно обурився, що… дістав пістолет і почав палити з нього в бік активістів та стелю! На щастя, обійшлось без жертв, не рахуючи ту ж таки стелю.

Нагадує це якісь лихі 90-ті. Проте й тут є який-не-який, а позитив. Не знаємо, чи помітили ви, а наша редакція відзначає тенденцію до популяризації здорового способу життя в нашому політикумі. Не вірите? І даремно. Зеленка як засіб дезінфекції й кефір для здорового травлення – що може бути краще! Це усім глядачам нашого політичного цирку обіцяє довгі роки здорового й безпечного сміху, чи не так?

Далі буде.

Попередні дурощі туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.