Ні весняний мороз, ні снігопад не завадить нашим «слугам народу» рясно сипати навсібіч відвертими дурощами. InfA презентує свіжу п’ятірку бздурів вітчизняних можновладців.

5 місце

Ось люблять чомусь наші політики усілякі челенджі. Ось цього тижня танцювальну естафету від запальної Наді Савченко на рок-концерті перейняв Олег Ляшко. У рамках домашнього шоу в обіймах особи, відомої як «офіційна дружина Ляшка», «радикальний» пан заспівав «совковий» шлягер. Мовляв, такий обряд дарує йому сили і натхнення. Ось що цікаво: під українські пісні Олег, треба розуміти, не танцює – не дають вони такого натхнення! Та і виборці не бачать справжніх уподобань борця за все українське…

Чудовий початок робочого дня. Зранку співаєш, танцюєш із коханою – і весь день, як на крилах! Спробуйте!!

Gepostet von Олег Ляшко am Donnerstag, 1. März 2018

4 місце

І знову про Надю. Ну геть не може жити без уваги до своєї персони «залізна льотчиця», а за сумісництвом – позафракційний нардеп Надія Савченко! Минулого сесійного тижня наша бойова дама так дивно поводилася у Верховній Раді, що це не могло не викликати у соцмережах чергову хвилю насмішок на її адресу.

Ця поведінка швидко обросла чималою кількістю теорій на тему «що сталося з Надею?». Але ми – принципові противники розмаїтих теорій змови, тому за виразом обличчя припустимо найімовірніший діагноз – банальне похмілля після міцного відпочинку. Чи не це, панове, народна медицина кваліфікує як «відходняк»? Ні?

3 місце

Біля Верховної Ради під час демонтажу наметів знайшли цікавий «скарб», який на пам’ять про себе залишив один відомий грузин. Це такий собі трон Саакашвілі. Виявляється, у революціонерів вистачає часу на дитячі пустощі. Генд-мейд витвір нагадує трон із популярного серіалу «Гра Престолів». А що – поганий той політик, який не мріє сісти на трон у стольному граді Києві!

Та, зрештою, нам не шкода, чим би дитя не тішилось, головне – щоб не в Україні.

2 місце

А тим часом прем’єр-міністр України рішучо заявив про створення комісії, яка стане на захист чесного бізнесу. Сам Володимир Гройсман обіцяє ще й стати головою цієї комісії. Ну що тут скажеш – вже останньому песимістові в Україні має бути остаточно зрозуміло, що в державі, де прем’єр- Гройсман очолює комісію із захисту чесного бізнесу, а президент Порошенко – боротьбу з олігархами, буквально незабаром варто очікувати стрімкого прориву… Ви теж подумали про дамбу, яку прориває, чи терпець народу, який рветься, ніби старе дрантя? І ми про це.

Але народ тим часом не втрачає почуття гумору й жваво обговорює майбутні методи «захисту». Що там обіцяні добродієм Гройсманом «публічні сторінки ганьби для силовиків, що порушують закон»! Куди ефективнішими й лютішими виглядають варіації на теми: а) примусити козлів охороняти капусту; б) щуку покарати примусовим викиданням у річку; в) поставити пана Насірова на чолі революційної трійки, що вершитиме справедливий, суворий і швидкий суд над усіма «нечесними» бізнесменами.

1 місце

Мороз і гори снігу – атракціон для бідних, або Як президент закликав українців «прикрутити» опалення в помешканнях

Через нестачу в України газу для опалення пішли на вимушені канікули всі навчальні заклади держави. Але цього виявилося замало, тож Петро Порошенко запропонував усім співгромадянам зменшити обігрів власних осель. Усе б нічого, якби не нещодавній вояж глави держави на один із райських островів. На цьому тлі все набуває просто-таки якихось саркастичних рис. На думку спадає щось на кшталт «Померзніть заради батьківщини, поки батько нації свої боки на Мальдівах погріє». Ох, недоброї слави зажили ви цієї зими у багатьох громадян (і виборців), пане президент! Ох недоброї…

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.