InfA пропонує нашим читачам свіжу добірку ляпів та курйозів авторства «слуг народу». Отже, погляньмо, якими перлами потішили наші можновладці за минулий тиждень.

5 місце

В Оболонському райсуді Києва в режимі відеоконференції допитали Петра Порошенка як свідка в справі проти Януковича. Але той допит був недовгим, адже його зупинили після запитання адвоката «вічно легітимного» про відпустку Петра Олексійовича на Мальдівах. Ось вам і лайфхак на тему «як уникнути незручностей»: заведіть собі крупний солодкий бізнес, потім станьте президентом – і все у вас буде «в шоколаді»!

4 місце

Колись Надія Савченко, можливо, почне виглядати саме так, як має виглядати жінка-політик. Але не відомо, коли це станеться. А поки інтерес з боку Інтернет-спільноти до персони Савченко обумовлений насамперед її зовнішнім виглядом. Нардеп з’явилася на екрані в звичному для себе діловому костюмі, однак комізм ситуації полягав у його розмірі.

Неозброєним оком було видно, що костюм явно не вписується в параметри пані Надії. Соцмережі жваво взялися за обговорення. Серед запропонованих варіантів – класифікувати цей образ як «доярка у костюмчику Gucci». Ех, Надю-Надю, що ж вам так не таланить-то з іміджем!..

3 місце

Добкін-старший вирішив днями, як кажуть, «замутити» – і створив нову партію під скромною назвою «Християнські соціалісти». А чому ні?

Керується партія, звісно ж,  Законим Божим і, водночас, заповідями святого соціалізму. Дуже, до речі, далекоглядна стратегія! Якщо у когось виникнуть запитання щодо діяльності партії, відповідь Добкіна вже фактично готова: «На все воля Божа…».

Оце правильно! І не доведеться мучитися зі складними текстами, які «нємножечко по-дебільному написані». Справжній хід конем. Поважаємо. І принагідно вітаємо виборців із розширенням пропозиції на політичному ринку. Справжнє торжество демократії!

2 місце

Керівник Закарпатської області Геннадій Москаль здавна вирізняється серед вітчизняного політикуму, сказати б, колоритом. Тут вам і нестандартні ходи, і соковита мова. Але все добре в міру. А з цим у нашого політичного довгожителя, схоже, дефіцит.

Пан Москаль нецензурно відізвався про рівень осудності в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка заявила, що на Закарпатті нібито не зуміли розмитнити угорську вакцину від кору. Відповідь не забарилася й вразила своєю брутальною переконливістю:

«На митниці все розмитнено! Це жорстко е*нутая, пробачте мене! – заявив начальник Закарпаття. – Може, ще який-небудь лікар поставить їй діагноз. Я їй людський діагноз поставив. Ну, скільки ще ми можемо дебілів в уряді терпіти»?

Ну просто вікінг якийсь цей наш Москаль – так різко обійтися з ворогом! Щоправда, на ділі-то що наш Аттіла й Цицерон в одному флаконі? Брутально вилаяв людину. У нормальній державі як мінімум відповідав би за законом як злісний хуліган. Але у нас тут не Гамерика – у нас тут країна неляканих москалів!

1 місце

Слова міністра інфраструктури Омеляна про розробку і запуск в Україні технології Hyperloop, якої ще навіть в Америці немає, викликають якщо й не гомеричний регіт, то принаймні аналогії з черговими Нью-Васюками. І поки подвижника цієї технології Ілона Маска мучить незрозуміла гикавка, користувачі соцмереж вправляються в дотепності з цього приводу. Адже про який «гіперлуп» може йтися, коли державі хронічно бракує сил обіцяні нещасні кілька станцій метро добудувати!

Схоже на те, що міністерство вирішило «забити» на те допотопне метро, натомість запустити надшвидкісні потяги зі швидкістю 250/300 км/год? Нова версія старого жарту звучить так: «Життя дало тріщину – Гіперлуп на Троєщину»!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.