Редакція видання InfA зустрічає осінь курйозами українських чиновників, депутатів та інших представників «еліти». Презентуємо вашій увазі нову п’ятірку дурощів вітчизняного політикуму. Сміху і видовищ!

5 місце

Столичний мер не припиняє тішити користувачів соцмереж своїми перлами та промовами а-ля Цицерон. На цей раз Кличко трохи оконфузився у привітанні з Днем Незалежності. Виявляється, Кличко відправив вітальну листівку міському голові Красногорівки Сергію Легкоступу. І все б нічого, але мер цього міста давно вже не він. Більше з тим, пан Легкоступ уже три роки як утікач!

Напевно, великому патріоту, який мусить на чужині переховуватися від «кривавого режиму», було дуже приємно отримати листівку-привітання з таким важливим для нього святом від такого чуйного й уважного керманича столиці.

4 місце

Підловити наших політиків на порожніх обіцянках неважко. Але при цьому самовпевненості у таких «слуг народу» не меншає. Так, нещодавно пан прем’єр-міністр видав на радіо показовий спіч про гостру проблему черг до дитячих садків. Наш головний урядовий менеджер, який свого часу гучно пообіцяв «показати всім, що таке управління державою», тепер привселюдно заявив, що за три роки свого прем’єрства особисто ліквідує черги в дошкільних закладах. ОСОБИСТО і ЗА ТРИ РОКИ!

Оце розмах! З такими менеджерськими талантами вже не конкуренти нашому ГройсMAN жодні там ironMAN чи superMAN, лишилося повторити подвиги якогось там Геракла – і місце у всесвітній історії гарантовано!

3 місце

Грузини, виявляється, доволі сентиментальні люди. Так, одного «колишнього» пана дуже розчулив іронічний кліп-пародія. Про це він навіть написав у своєму профілі. В описі до кліпу вказаний виконавець «Вахтанг Безобідзе». У пісні він співає про кохання та про неможливість потрапити до України.

«Па аерадрому, па аерадрому нє пройтісь в «Борісполє» тебє, нє приєхать в Кієв как к себе додому, не почути знову бє-бє-бє…», – йдеться в пародії.

ВАХТАНГ БЕЗОБИДЗЕ – ПРОВОДЫ ЛЮБВИ

Гамарджоба, генацвале!Нова пісня. Слухаємо, поширюємо, запрошуємо на мєдляк чарівних жінок )))

Posted by Процишин офіційний on Freitag, 28. Juli 2017

Слова пісні дійсно викликають певну ностальгію: у Саакашвілі – тугу за такою довірливою Україною, а в нас – за яскравими грузинськими експромтами і курйозами.

2 місце

Останнього літнього дня відбулася зустріч Президента з головним «радикалом» країни, яка дала привід для обговорення в Інтернеті. І хоч зустріч була таємною, проте все одно стали відомі теми конфіденційної розмови Ляшка і Порошенка. Коментарі користувачів Мережі здебільшого саркастичні, свідчення чому – численні фотожаби з цього приводу.

1 місце

У кожного політика є свій образ, в більшості з них це щось дуже яскраве. Скажімо, якщо запитати, з ким у вас асоціюється фраза «жінка з косою», відповідь буде очевидна – або смерть, або Юлія Тимошенко (а можливо, і те, і те одразу…).

Уже не перший рік Леді Ю веде запеклу реконкісту, намагаючись відвоювати довіру людей. І кому що, а їй у цій справі завжди непогано допомагає зміна іміджу. Втім, останнім часом вона дедалі частіше отримує насмішки від користувачів соцмереж. Після того, як політик зняла свою легендарну косу, знайти стовідсотково виграшний образ у її стилістів ніяк не виходить. Що вийшло цього разу – судіть самі.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ