Насичений на політичні новини тиждень – це завжди сповнений курйозами тиждень.  InfA не припиняє стежити за «слугами народу» та їхніми витівками і презентує черговий топ-5 дурощів нашого політикуму.

5 місце

Парламентар насправді – одна з найвідповідальніших професій в будь-якій цивілізованій країні, проте наші «слуги народу», судячи з усього, з поняттям відповідальності взагалі не знайомі. Навіть коли Рада мала розглядати законопроекту про держбюджет на 2018 рік – фінансову основу держави – ці пани спокійненько собі вирішили, що прогуляти, як завжди, не лише можна, а навіть потрібно! Під кінець того «робочого» дня на місцях у сесійній залі залишилося близько двох десятків нардепів. Втім, до чого тут якась відповідальність чи сумління, коли йдеться про свідоме ухиляння від виконання своїх обов’язків.

Закриваючи пленарне засідання в п’ятницю, віце-спікер Ірина Геращенко нагадала, що наступне засідання буде аж 7 листопада. Ну, це вже давно не новина й геть нікого не здивуєш напівпорожньою залою Верхової Ради. Як кажуть у спорті, «стабільність – ознака майстерності». Наші законотворці в цьому розумінні – великі майстри!

4 місце

І знову про них – наших дорогих у буквальному сенсі дуже народних депутатів.

Виявляється, найнужденніші люди в Україні – ви будете сміятися! – так-так, саме парламентарі. 187 нардепів отримують компенсацію за оренду житла та оплату готелів, на що минулого року наша бідна країна витратила аж 29 мільйонів гривень.

Ось деякі жахливі цифри, що візьмуть за душу кожного громадянина від усвідомлення важкої долі «слуг народу». Хіба когось обурить намагання нажитися на такій дрібниці, як компенсація за оренду житла? Звісно ж ні! Це кожен українець просто-таки мусить сприймати як компенсацію за таку ж невтомну, як і невдячну працю народного депутата України. Не більше й не менше. Отже:

27 нардепів мають житло в Києві чи області, проте записали його на жінку, матір, брата, свата.

73 персони не записали компенсацію в податкову декларацію.

12 парламентарів взагалі не вписали житло в декларацію, тим самим по суті визнаючи себе «безхатченками».

І лише два депутати платять за своє житло самостійно.

Майже у 30 мільйонів гривень обійшлося житло 187 нардепів у минулому році. Список прекрасний просто. Розенблат, Поляков, Кубів, Каплін, Дейдей, Вілкул, Гєллєр.Найбідніші люди країни.

Gepostet von Максим Опанасенко am Montag, 2. Oktober 2017

3 місце

Цікаве запитання: все гаразд, якщо у президента країни і коміків слова збігаються? Нещодавно пан Порошенко грізно заявив, що, мовляв, повідрубує руку кожному, хто краде в армії. Майже водночас ту саму фразу видав учасник «95 кварталу», граючи роль Президента. Випадковий це збіг чи ні, але це неабияк повеселило соцмережі. Дотепно зреагував на це один із блогерів, що створив пародію на пісню «Гудбай, Америка». Відео з назвою «Гудбай, кінцівки!» вже переглянули більше 40 тисяч разів.

Знаючи, що в кого як, а в нашого Гаранта слово з ділом точно ніколи не розходяться, аж бачимо ці юрми безруких генералів і їхніх дрібніших за званням подільників, що випрошують страшного у праведному гніві Президента зглянутися над ними й простягають до нього… ага, а простягати-то вже й нічого – руки ось вони, лежать окремо, відрубані безжальним карателем Порошенком!

2 місце

Поки деякі політичні лідери погано дають раду своїй роботі, з’являються ті, хто наступає їм на п’яти.

В ефірі одного з телеканалів Вадим Рабінович розповів, чому вирішив піти в політику. Такого одкровення ще точно не було! Поки одні запевняють, що «їхні руки нічого не крали», цей відчайдух пішов неторованим шляхом і по секрету на всю країну розповів, для чого став нардепом.

«Я просто пішов в політику тільки тоді, коли побачив, як ці нездари розоряють мою країну. Я вирішив, що можу робити це краще», – поділився одкровенням Рабінович.

От тільки більш завзятих, ніж теперішні, розкрадачів держави українцям і не вистачало!

1 місце

Як не бійка, то словесна перепалка: Тимошенко заявила, що президент бореться з нею «лапами» декоративних  собак. Наша пані з косою, що скоріше нагадує смерть, назвала найрадикальнішу політичну персону «чихуахуа». У минулому році він її назвав «московською зозулею» та «лисицею драною», а вона змовчала і відповідь вигадала лише зараз. Довго Юля думала, як відповісти ренегатові Ляшку.

До речі, вірні соратники по вилах швидко відреагували на випад Тимошенко на адресу доморощеного «вільного радикала», назвавши  маленьких чихуахуа «героїчними собаками». Лозовий як аргумент навіть розповів зворушливу історію, коли декоративний песик захищав господаря від СБУ.

Ну-ну, цікаво буде подивитися за словесною перепалкою колишніх однопартійців у розвитку. Забавно буде почути зворушливі історії про «героїзм», наприклад, у світі найпростіших. Такий він – багатоликий український політикум.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.