З морозами наші «слуги народу», здається, стають іще кумеднішими – курйозні ситуації за їхньої участі так і сиплються на голови публіки. InfA презентує чергову п’ятірку дурощів вітчизняних можновладців.

5 місце

Новина про судове рішення арештувати активи колишнього власника «ПриватБанку» добродія Ігоря Коломойського у більшості наших громадян – ризикнемо припустити – викликала посмішку, а не співчуття. Доказ тому – новий мем про Коломойського, який милостиню просить.

Але народ не обдуриш – люди відчувають, що співчувати «розкуркуленому» аж надто рано – на дні його широчезних кишень (включаючи розмаїті офшорні «штани») явно ще не один «ярд» завалявся, а вся ця гра у справедливість від нинішньої влади дуже вже нагадує типовий шахер-махер.

Утім, фотожаба, як Бєня простягає руку і розповідає про «тяжке життя колишнього олігарха», швидко стала популярною в соцмережах.

4 місце

Набирає популярності відеоролик з українськими топ-політиками в образі тварин. Так, на глузливому відео глава МВС Арсен Аваков перетворився на єдинорога, екс-керманич Одеської області Михо Саакашвілі постає як панда, градоначальник Києва Віталій Кличко – мавпа, головний «радикал» країни Олег Ляшко  втілює образ свині, а президент-утікач Янукович – просто сумна какулька. Для деяких наших політичних зірок, що працюють у жанрі ексцентрики, це могло би послужити чудовим мотивом при виборі маскарадного костюму на новорічні свята. А декому ми би порадили взагалі не виходити з настільки влучного образу.

3 місце

А до новорічних маскарадів дехто дійсно вже готовий. Так, незрівнянна Надя Савченко навіть за доброю справою все одно примудрилася «засвітитись». На фото далі – три особи в костюмах плюс колишня льотчиця. Попри те, що Савченко була не при параді, користувачі саме їй віддали перше місце… в конкурсі на найстрашнішу Бабу-ягу.

Політолог Олексій Голобуцький коментує це так: «Не повезло діткам в якомусь садку: масовики-витівники вибрали більш ніж страшні маски. Чи це сама Надя на маскараді? Правда, **** здогадаєшся, кого вона у такому вигляді зображує. З іншого боку, вгадати маски інших теж непросто (особливо бюст у «Миколая»-витівника дезорієнтує)».

2 місце

Якщо комусь досі було мало інформації, щоби сформувати власну думку про такого цікавого персонажа, як пан Саакашвілі, то особистий лист до Порошенка – ще одна цікава деталь.

У соцмережах обговорюють не тільки сам зміст «послання грузинського козака печерському султану», а й почерк та грамотність. Важко навіть припустити, що це почерк врівноваженої людини. Крім того, який висновок можна зробити з ситуації, коли грузин пише українському президенту по-російськи? Вкотре доводиться пояснювати подібні семантичні кульбіти загадковістю української політики. Бо інакше пояснювати довелося би грубою неприхованою правдою. А це вже дещо інший формат.

1 місце

Уявіть, що десь у паралельному Всесвіті чиновники так само, як і звичайні люди, вимушені терпіти холодну зиму, до якої додається погана робота «комунальників» та міської влади. Картина, як котрийсь із владних задів гепається на заледенілий асфальт, тішить фантазію користувачів соцмереж. Подякуємо вправним фотошоперам, які дають нам можливість подивитися на вираз обличчя «слуг народу», так би мовити, у польоті.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.