InfA пропонує своїм читачам свіжу добірку ляпів та курйозів від «слуг народу» за минулий тиждень.

5 місце

Серед українських чиновників розвелося аж надто багато щасливчиків з неймовірним таланом. Як стало відомо, заступник начальника Департаменту нагляду за дотриманням законів у кримінальному виробництві ГПУ Олександр Лукашенко задекларував квартиру, куплену всього за (особам зі слабкими нервами далі не читати!) 5 гривень! Цю надзвичайно вдалу для нового щасливого власника фінансову операцію було зафіксовано в декларації чиновника за 2016 рік. Датоване це щастя ще 1999 роком. Очевидно, сподівання автор декларації покладав на вкрай коротку пам’ять українців, які вже не пам’ятають цін 17-річної давнини, а значить повірять, що за п’ятірку можна було купити житло.

Такі випадки сильно мотивують працювати над створенням пристрою для часових подорожей – щоби кожен з нас, а не лише окремо взятий фартовий чиновник ГПУ, зміг телепортуватися і за кілька гривень прикупити собі омріяну квартирку.

4 місце

Аж надто багато уваги приділяє країна витівкам наших недолугих можновладців. І все переважно обертається навколо переливання з пустого в порожнє. Але трапляються і цікавинки.

Відомий письменник, поет і колумніст Юрій Винничук зробив коротку розвідку в історію походження прізвищ деяких наших «слуг народу». Ось він наводить кілька прикладів зі «Словаря української мови» Бориса Грінченка, укладеного на початку ХХ століття:

«Словник Грінченка – це наша Біблія. Там уже все давно зафіксовано. Фаріон – інтриган. До слова «кучма» промовистий приклад з «Енеїди» Котляревського: «І хто ж таку нам кучму дав?». Поросюк – те саме, що порося. Ляшко(ляшок) – назва вола жовто-білої масті. Де віл – там і вила. Рева – плакса. Той, що нарікав, буцім українці надто багато їдять. А от МІХО-ноша – поводир сліпця, який носить мішок з милостинею. Тобто або Міхо – сліпець, а вся його (…)братія поводирі, або навпаки. Ну, а далі ви вже самі собі шукайте та примножуйте народну мудрість. Грінченко вам у поміч».

Словник Бориса Грінченка – це наша Біблія. Там уже все давно зафіксовано. Фаріон – інтриган. До слова "кучма"…

Gepostet von Юрій Винничук am Dienstag, 28. November 2017

А і дійсно – народна мудрість!

3 місце

«Інтриганка» (згідно з тим-таки словником Грінченка) пані Фаріон цього тижня розвіяла інтригу, яку намагався було організувати один провокатор. Відома своєю непримиренністю в питаннях української мови пані пройшла перевірку на поліграфі, щоби довести, що не працює на спецслужби РФ і є психічно здоровою. Підставою для перевірки стала суперечка з Дмитром Гордоном, коли в ефірі одного з телеканалів відома професорка-мовознавець і колишній нардеп від націоналістичної партії «Свобода» заявила, що ті, хто не розмовляє українською мовою, не повинні мати права на роботу або освіту в Україні.

Тоді журналіст запропонував їй пройти перевірку на детекторі брехні і дати відповідь на запитання, чи є вона агентом російського ФСБ. З вірогідністю в 90% експерт зробив висновок, що Фаріон не є російським агентом.

Інтриги не вийшло. Але переконані – зупинятися на цьому не варто. Скільки несподіванок чекає на український загал, якщо перевірки на детекторі брехні стануть масовим явищем серед політиків та інших державних мужів – можна собі тільки уявити…

2 місце

Здається, що пан Ківа не збирається зникати з новинні стрічки українців. На жаль.

У соцмережах цей добродій поділився супер-новиною: тепер він приміряє на себе не лише імідж качка і ловеласа, а й актора. Голова Соцпартії записав відеозвернення зі знімального майданчика, пояснивши, мовляв, у фільмі буде відтворено події української історії, а саме «боротьбу з москалями». Місія самого Ківи – перевиховання «ватного» соціуму і особливо це стосується екс-нардепа Олени Бондаренко, яка називає його «звичайним клоуном».
«Ах звича-а-а-йний?!..» – либонь, обурився наш герой.

Съемки фильма по пьесе Д.Корчинского «Посттравматична рапсодiя». Ждите премьеру.

Gepostet von Илья Кива am Sonntag, 26. November 2017

«Подивися цю картину. Вона дуже важлива для кожного українця. Якщо ти вважаєш себе українкою, ти зрозумієш, що в нашій країні є чоловіки, українці, які будуть захищати і тебе, коли ти потрапиш у руки московитів, коли вони тебе почнуть ґвалтувати», – заявив Ківа.

Ну що ж, схоже, від захисту Ківи не врятується ніхто. Чого і бажаємо Олені Бондаренко.

1 місце

Лайфхак для наших політиків на тему «Як заслужити пам’ятник самому собі в центрі Києва, а не на цвинтарі».

Біля НБУ встановили «пам’ятник» Вадиму Рабіновичу і його ізраїльському паспорту. Іронія в тому, що політик, який робить вигляд, як сильно його хвилює доля пенсіонерів, спочатку вирішив влаштувати свою безтурботну старість в Ізраїлі. Запитання: разової виплати при виході на пенсію у 153 тисячі доларів ніхто не бажає? Отож-бо!

В Киеве открыли памятник Рабиновичу

Открываем памятник Вадим Рабинович

Gepostet von Vsevolod Filimonenko am Donnerstag, 30. November 2017

Крім пам’ятника, активістки також вимагають повернути Рабіновича на історичну батьківщину, адже тут його «не цінують і залякують».

Народний депутат Вадим Рабінович покращує життя пенсіонерів вже сьогодні.Але правда почав з себе 🙂А тепер уважно…

Gepostet von Vasyl Krutchak am Montag, 13. November 2017

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.