Що не тиждень – то ціла низка нових курйозів і бздурів від наших можновладців. InfA продовжує стежити за діяльністю «слуг народу» і презентує черговий топ-5 дурощів українського політикуму.

5 місце

Прем’єра ремейку фільму «Воно» сколихнула соціальні мережі. Головний антагоніст стрічки – це клоун, який перевтілюється в людські страхи. Тема фільму жахів надихнула декого порівняти відомих політиків із цим клоуном. Так, ТСН підготувала кумедний матеріал Хто Воно таке? Кожний «слуга народу» замаскований білим гримом, намальованою посмішкою і червоним носом.

Нам пропонують відгадати особу політичного клоуна. Ось деякі представники «загадкової» української політики:

4 місце

Закономірно, що чиновники, особливо такі переважно злодійкуваті, як наші, не люблять ЗМІ. Ну як можна не те що любити, а бодай терпіти – перефразовуючи «вічно легітимного» – «етіх казлов, каториє мішають жить»?! Але принагідно додамо, що зокрема завдяки цим «казлам» ми ще можемо принаймні висміяти нашу «політичну еліту».

Отже, під час засідання парламентського комітету «слуги народу» почали пліткувати про те, чим займаються журналісти в їхній їдальні. Нардеп Купріенко порадив ну дуже дотепний та оригінальний рецепт для ЗМІ – пурген: «Купити упаковку і кожному по пігулці в ср*ку». Потім він пояснив, що його дратують ті, хто, бачте, лізе йому в тарілку.

Цікаво, що і куди потрібно… будемо коректні – ввести тим, хто мусить працювати на державу, щоб вони переймалися не лише своїми тарілками й коритами?

3 місце

Кейс Трампа щодо помилок у власних постах в соцмережі мав би послужити уроком і для вітчизняних політиків. Але наші не шукають торованих шляхів! Так, нардеп Мустафа Наєм обмовився, що називається, за Фройдом – у ФБ описав проведене дійство як «акція в підтримку побиття журналістів працівниками УДО».

Користувачі Мережі прокоментували це з гумором. Хтось підтримав Наєма в його починаннях, а хтось запропонував почати з самого Мустафи.

2 місце

«У кожному жарті – доля правди, або Як випадкова обмовка відняла дар мови у прем’єр-міністра».

Під час зустрічі Володимира Гройсмана з представниками бізнесу стався невеликий, але дуже промовистий конфуз. Після довгої заготовленої промови топ-чиновник націлився було вже «приземлитися» на своє місце, коли його зупинила модератора ось такою не дуже грамотною, але, можливо, візіонерською реплікою: «Володимир Борисович, можна питання, поки ви не сіли?».

https://www.youtube.com/watch?v=av_0-XZY5lI

Зал зайнявся сміхом, а Гройсману не було що й сказати. По обличчю читалося, що обмовка прозвучала для адресата не так кумедно, як моторошно…

1 місце

З вуст кожної людини вряди-годи може злетіти слово-паразит. Але коли в публічної особи з’являється таке слівце – це точно привід поглумитися.

Нещодавно дотепники змонтували кліп під популярну пісню з нарізки фраз і перлів пана Саакашвілі. Найчастіше повторювалося не зовсім грузинське слово «барига».

За одну хвилину воно пролунало кількадесят разів. Як можна описати особу, в якої жаргонізм – основна одиниця словникового запасу?

https://www.youtube.com/watch?v=s7SX7QjRrf0

Сам Міхо заявив, що припинить говорити «барига», коли зуміє змінити Україну на краще. Ні більше, ні менше. Сподіваємося, за такий довгий термін він встигне поповнити й урізноманітнити словниковий запас. Інакше в слухачів може урватися терпець, а тоді, Міхо, капець!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.