InfA підготувала для читачів свіжу добірку ляпів та курйозів авторства «слуг народу». Отже, погляньмо, які перли залишили по собі наші можновладці за минулий тиждень.

5 місце

Надія Савченко знову про себе нагадала. Відвідуючи нещодавно Польщу для читання лекції в одному університеті, вона встигла ще й замовити фотосесію у досить відомого фотографа Шимона Щесняка. Перше фото вже з’явилося на її особистій сторінці, викликавши жартівливі коментарі. На світлині Надя, одягнена в брючний костюм, беземоційно стоїть на… каналізаційному люку. Схожа вона при цьому водночас і на статую, і на закам’янілу черепашку-ніндзя, що тільки-но вилізла з того-таки люка.

Треба визнати, що після вихилясів на сумнівних заходах це доволі рішучий крок. Щоправда, наразі не зовсім зрозуміло, в який бік. І чого чекати далі – фотосесій у жанрі ню?

4 місце

Роками нікому не вдавалося розв’язати «мовну» проблему, але ось з’явився він – Арсен Аваков. У суді над Януковичем він попросив дозволу говорити «слобожанською мовою», яка на ділі повністю збігається з російською.

Перефразовуючи відомий вислів знаного фахівця в мовно-національних питаннях, «більше мов – гарних і різних». За такою логікою виходить, що тепер на якийсь особливий статус можуть претендувати ще й донбаська, одесько-херсонська, поліська і подільська «мови»? Що тут скажеш щирому українцеві Авакову, хіба що «бє-бє-бє!..».

3 місце

Як зробити столицю кращою? Віталій Кличко завжди знає відповідь. На цей раз його бурхлива фантазія підкинула йому креативну ідею – прапор, що має виднітися дуууже здалеку. Коштуватиме це місту майже 50 мільйонів гривень, але хто рахує гроші на настільки нагальну справу! І не думайте, що прапор із таким цінником має бути виконаний із дорогоцінних металів чи з діамантами. Усе набагато простіше – він просто має бути ЗДОРОВЕЗНИЙ! Флаґшток зі сталі висотою 75 метрів, загальна вага – 85 тонн. На ньому прапор – 12,5 х 9 метрів.

Здається, це саме та ситуація, коли розмір має значення. Цікаво, що би про це сказав дідуган Фройд?..

2 місце

Піарники Юлії Тимошенко, як завжди, дійсно креативні і таки вміють подати свого боса у вигідному світлі. Ось і цього разу вони дуже в тему створили комікс за мотивами «Зоряних війн», де Юля постала в образі принцеси Леї – повстанця проти Імперії. В 15 зображеннях глядач бачить історію Галактики, де Дарт Порох вирішив знищити повсталу планету У, а героїня Ю-Лея пробуджує в собі Силу і виступає проти темних сил…

І все б непогано, якби не прикра і, водночас, вельми кумедна помилка: мало того, що спільне між Ю-Леєю і просто Леєю хіба одне – коса на голові, так ще й виходить, що пан Петро Олексійович є батечком Юлії Володимирівни. Отака виходить несподівана боротьба нанайських хлопчиків зі злом…

1 місце

Довкола «грузинської теми» в Україні, схоже,  не скоро ущухне галас. Тож не дивно, що цією темою надихаються дедалі ширші кола пересмішників. Так, окрім уже традиційних фотожаб з’являється і свіжі жанри, присвячені боротьбі Міхо з «баригами».

Майстри Deutsche Welle створили саркастичний мультиплікаційний реп-батл між Саакашвілі та Порошенком. Персонаж, схожий на Міхо, заявляє, мовляв, Президент не зможе з ним нічого зробити і зрештою передасть йому свої повноваження.

«Я – Міхо Саакашвілі, тобто ЕмСі. А ти, Порошенко, цукерку смокчи!». У відповідь пан президент припускає, що «від виходу на дах у Михайла зірвало дах» і що той продався Кремлю і буквально вбиває величезний римований цвях: «Зміни собі ім’я на Гражданствалішвілі!».

А що, дотепно, вимагаємо продовження!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.