Що не тиждень – то черговий привід посміятися зі «слуг народу» та вкотре здивуватися дивовижній неадекватності чиновників і високопосадовців. InfA презентує чергову п’ятірку дурощів вітчизняного політикуму за цей тиждень.

5 місце

Нехай Геловін уже минув, проте страхітливі й потворні монстри в личинах політичних діячів залишаються з нами. Щоб надто вже не боятися за майбутнє країни з такими керманичами і «слугами народу», нам пропонують посміхнутися та трохи пожартувати. Так, ТСН підготувала іронічний матеріал із зображеннями наших політичних мужів у вигляді геловінських гарбузів. Основними інструментами слугували Фотошоп та почуття гумору.

Отже,

очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль:

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

лідер «Радикальної партії імені себе любого» Олег Ляшко:

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

прем’єр-міністр Володимир Гройсман:

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

президент Петро Порошенко:

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Користувачі соцмереж дійшли очікуваного загального висновку, що такі кошмарні образи – нічне жахіття чи не кожного українця.

Як тут не згадати народної мудрості: «Було б болото, а чорти будуть!». І хто скаже, що наш політичний ставок насправді не нагадує болото?..

4 місце

Колишні мають залишатися колишніми. Особливо коли йдеться про президентів, тим паче – українських. Але декому ну дуже вже самотньо без публіки. Невже й таке любе серцю хобі набридло «помаранчевому революціонеру»?

Кажуть, що чутки про плани Ющенка повернутися на політичну арену йдуть просто згори. І ніби самі зірки віщують йому, а заразом і всім нам, друге пришестя «найкращого в світі банкіра» на посаду голови Національного банку.

3 місце

Є такі, хто ладен нести бздури за будь-яких обставин. Один із найкращих у цій поважній справі – однозначно «голова всія ДНР» добродій Захарченко. Цей один нещодавно заявив, мовляв, Київ переповнений неонацистами. І розсекретив підступний план усіх бандерівців, якими так зручно лякати весь «русскій мір».

«Київ хоче асимілювати росіян, зробити їх українцями. Завдання – змусити росіян думати по-українськи. «Неонацисти» хочуть духовно знищити десятки мільйонів росіян, переробити їх на українців-манкуртів, яничар», – ляпнув Захарченко.

Отут, як кажуть, із пісні слів не викинеш. Лишається тільки позаздрити усім тим симпатикам «ДиНиРи»-«ЛиНиРи», що є в них такі розумні й проникливі в таємниці підсвідомості керманичі. От же ж пощастило!

2 місце

Для будь-якого батька власна дитина є найціннішим скарбом. І навіть якщо дитина нагрішила, її будуть до останнього захищати. Проте чи це доцільно, коли твій синок брав участь у корупційних схемах і загарбав собі кілька мільйончиків?

А як вам факт того, що вся Нацгвардія зібралась і залишила територію біля Ради? Збіг обставин? Навряд. Все тому, що вони кинулися захищати Авакова-молодшого від прискіпливого НАБУ. Ось такі пріоритети у міністра внутрішніх справ: мирний протест під Радою – мотлох, а синок-хабарник – то інша справа.

Так і хочеться сказати: «Арсене, «бє-бє-бє»!».

1 місце

Навіть такі прозорі політики як пан Саакашвілі мають свої секрети. Так на одному з українських каналів Міхо, щоби попередити звинувачення у корупції, запевнив, що заробляє лише законними шляхами. Живе він, за його словами, «скромно і без бізнесу». А звідки статки і гроші в реформатора без паспорту, спитаєте ви? На це запитання Міхо щиро відповів: виявляється, в нашого полум’яного грузина дуже міцні тили! «У мене бабуся працює, мама працює, дружина працює, я раніше працював…». Ось така трудова біографія.

 

Усім нашим читачам зичимо мати таких роботящих бабусь, мам та дружин, які не залишать напризволяще в лиху годину й дадуть можливість мандрувати світом, турбуючись тільки про, так би мовити, творчу самореалізацію. В даному разі – про свій пересувний цирк.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.