Після новорічних вакацій українські «слуги народу» потроху повертаються в свою звичну форму. Тож маємо свіжі конфузи. InfA підготувала чергову добірку ляпів доморощених політиків за минулий тиждень.

5 місце

Іноді здається, що чиновники, дивлячись на власне відображення у дзеркалі, бачать когось геть іншого – людину чесну і в усіх відношеннях прекрасну. Але знаходяться й ті, хто бачить себе, чудових, саме так, як і вся країна.

Радник МВС Ілля Ківа – один із таких достойників. Виявляється, він може бути не лише, гм-гм… ексцентричним у ролі альфа-самця – він ще й самокритичний! Ось він помітив свою схожість із приматами та зробив колаж зображень власного обличчя та горили. «Я знайшов вагоме підтвердження теорії Дарвіна» – прокоментував Ківа власний фотоколаж.

Але ж і дивно бачити, що деякі політики усвідомлюють, наскільки вони наближені до тваринного світу.

4 місце

Брехню та жалюгідні виправдання на тему, звідки в українських можновладців такі статки, ми вже чули від них не раз. Проте вигадувати щось нове вони не втомлюються: звісно ж, брехня – це вам не тюрма…

Отож, пам’ятні всім українцям розповіді про кількаразову «перемогу в лотереї» та «багату бабусю» обходить нова байка – тепер уже з претензією на божественність.

«Опоблочний» нардеп заявив, що всі його грошенята – це дар «згори». В одному з інтерв’ю щедрий покровитель московської церкви в Україні Вадим Новинський запевнив, що саме Бог наділив його можливістю бути небідним. Хочеться додати: здається, у Святому Письмі важкувато знайти бодай слівце про корупцію, право на яку таки дійсно зійшло «згори» на деяких особливо достойних мужів.

3 місце

Якщо чоловіки-політики на ходу вигадують історії про, так би мовити, чесно накрадене, то в жінок це наразі виходить не так гладко. Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що не носить сукні від «Шанель» і «Діор», а її прикраси – якісні підробки. А родзинка в тому, що ця диво-дама, бачте, знаходить час на рукоділля. За її словами, сукні на церемонію нагородження вона зшила самотужки.

Що сказати? З таким талантом – і на своб… Ліпше би подалася в модельєри, ніж гралася в Жанну Д’Арк і «виносіла казлов» – країні вже вистачить і її чоловіка.

2 місце

Олег Ляшко виклав в Instagram зворушливе фото зі своїм кумом Юрієм Сухіним. «Старий друг кращий, ніж десять нових».

На фото бачимо «радикального» нардепа, якого ніжно цілує його друг Юрій Сухін. Як би Олежик не наголошував на титулі «кум», користувачів соцмережі це чомусь наштовхує на інші думки. Не злічити жартів на тему романтичних стосунків Ляшка та його заступника Сухіна: «Ну нарешті гірко! А то все «кум», «кум»… «Це той самий «Боря!» тощо. Втім уже не вперше в нас закрадається припущення, що Ляшкові будь-яка слава, навіть сумнівна, куди миліша, ніж політичне забуття. Так що Олег має бути задоволений – знову спрацювало!

1 місце

Коли спливали останні миті старого року, не один українець забажав змін на краще в нашій державі. Напевно, не зайве було й попросити у вищих сил нарешті подарувати українській столиці адекватнішого мера.

Це побажання просто-таки мало крутитися на язику, коли на Софійській площі Віталій Кличко кострубатою мовою розповідав киянам про кілометри гірлянд, якими прикрасили столицю, і в найкращих традиціях цицерона Азарова вжив словосполучення «зіркове нібо», що сильно розсмішило усіх.

Саме такого «зіркового ніба» й побажаємо постійним фігурантам нашої рубрики протягом усього нового 2018 року!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.