InfA пропонує своїм читачам свіжу добірку ляпів та курйозів «слуг народу» за минулий тиждень.

5 місце

Приміряти на наших політиків різні образи українці, напевно, ніколи не стомляться. Адже якщо не сміхом – то як іще терпіти таких суб’єктів при владі?

Цього разу фото «слуг народу» піддали творчому опрацюванню додатку Arts&Culture компанії Google, де з’явилася нова забавна функція – тепер можна пошукати для заданого персонажа двійника на музейній картині.

Дотепники протестували на відповідність тисячам картин і скульптур зірок нашого політичного театру абсурду – Порошенка, Саакашвілі, Тимошенко, Савченко, Яценюка та деяких інших. Найбільше свій картинний еквівалент вдалося підібрати Олександру Турчинову (70% відповідності), менш вдало – Андрію Парубію (38%) та Володимиру Гройсману (38%).

Ось деякі результати забавного експерименту:

4 місце

Історія про грузина, що відчайдушно пнеться стати українцем, ніяк не вщухає. Цього разу запальний Міхо не побоявся заради піару полізти у не по-грузинськи крижану воду – либонь, щоби долучитися до популярної місцевої традиції. Але і біля ополонки чатували дотепні користувачі соцмереж, яким вигляд Саакашвілі у крижаній воді дав привід позубоскалити. Міхо видався декому на диво схожим на … бобра!

Пересмішники назвали це купання в ополонці справжнісінькою фальсифікацією, мовляв щільний «светр» на могутньому торсі купальника явно ставить його у нерівні умови з рештою, добряче зігріваючи навіть у воді. Ну не садисти?! Людина заради картинки так себе катує, а їм і цього мало!

3 місце

Вірус ляпів та бздурів, здається, навчився передаватися від одного чиновника іншому повітряно-крапельним шляхом. Так, великий соціаліст (і взагалі нетривіальна, так би мовити, особистість) Ілля Ківа вирішив приєднатися до тренду «руками смачніше». Повторюючи за куртуазним паном Геращенком, колишній борець із наркотрафіком (явно успішний!) почав поїдати страву в ресторані власними кінцівками.

Пізніше він намагався виправдатися тим, що начебто за стіл сів після виснажливого тренування, а офіціантка не встигла принести йому столові прилади. Що тут скажеш – не кабінетна миша, а справжній звір. Тепер не дивно, що минулого тижня в Instagram Ківа показав власну схожість із мавпою. Випереджаючи події, так би мовити…

2 місце

Головний «вільний радикал» країни без вульгарних конфузів – це щось неможливе. Олег Ляшко регулярно демонструє безцеремонність і відсутність елементарних манер. Так, теревенячи на тему подолання бідності населення, Олежик чомусь вирішив згадати віце-прем’єра з питань євроінтеграції Іванну Клімпуш-Цинцадзе, але або не зміг, або не захотів правильно вимовити її прізвище. Не інакше як «домашня заготовка» заради нової клоунади. Бо важко віриться, що можна випадково перекрутити прізвище на «Цицькадзе». Коментуючи цю Ляшкову ескападу, гріх не зауважити: спробував би він подібне десь там, де аж надто толерантно ставляться до всякого. Уявіть, що цей «радикальний» жарт пролунав би, скажімо, у США. Страшно навіть уявити, куди потрапили би Олегові оті його хрестоматійні вила…

1 місце

Цього тижня славетний генпрокурор Юрій Луценко не залишився без уваги, ба більше – очолює наш тижневий топ дурощів.

Чи то якась новомодна школа танців допомогла Луценку так хвацько рухатися, чи зайва чарчина зробила з Юри такого завзятого танцівника – достеменно невідомо. Але факт лишається фактом. У якості партнера він обрав свого пса, який з радістю відреагував на пропозицію, від якої важко було відмовитися.

Генеральна репетиція перед показовим виступом – поздоровленням сім’ї з Новим Роком. Черчилль бере уроки танців, щоб урочисто привітати нас із Роком Собаки.

Gepostet von Ірина Луценко am Samstag, 30. Dezember 2017

Танок, знятий кимось із близького оточення генпрокурора, є непоганою метафорою його ж праці на посаді очільника ГПУ: здалека – ледь не танець «двох сердець», а зблизька – повільне перевалювання з ноги на ногу, підозріло блискучі очі та невпевненість у кожному кроці.

Цікаво, а чи не виконував би пес прокурорську партію свого хазяїна ліпше за самого пана Юрія? А що, прецеденти в історії були, он хоч би кінь у римському Сенаті! Принаймні гавчик точно не знає, що таке корупція, може, ще й людянішим до українців би виявився…

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.