У святковий час політики вирішили знов потішити загал своїми конфузами. InfA пропонує вашій увазі передноворічну п’ятірку дурощів українського політикуму.

5 місце

Те, що наші політики ласі до державних грошей, ні для кого не секрет. Але, крім грошенят, вони ще й на чужі наукові праці не проти накинути оком. Так, переможцем у номінації «Плагіатор року» став Арсеній Яценюк.

«Номінований за текстові запозичення у кандидатській дисертації. Він захистив цю дисертацію, коли обійняв або незадовго до зайняття посади у Національному банку України. Цілий підрозділ його дисертації – стаття його підлеглих, яка була надрукована роком раніше. Керівник взяв статтю своїх підлеглих і вставив у якості розділу до своєї кандидатської дисертації», – розповів керівник відділу етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Сподіваємося, що це не ознаки клептоманії, що швидко прогресує, інакше не можна бути спокійними навіть за наїдки на святковому столі – того й дивись, зникне з-під носу!

4 місце

Якщо «у джазі – тільки дівчата», то в політиці, схоже, чим далі – тим більше, так би мовити, «самі чоловіки».

В етер наживо одного з телеканалів радник українського міністра вийшов на відеозв’язок зі свого готельного номера. Як ось раптом у ході бесіди зі студією за спиною експерта з’явився голий чоловік, що в костюмі Адама швендяв туди-сюди по кімнаті. Журналісти вирішили залишити особу радника інкоґніто.

І як це охарактеризувати? Таки йдемо до Європи… Ось тільки чогось путнього запозичити звідти у наших можновладців ну ніяк не вистачає і духу, і клепки, а ось такої «толерантності» швидко навчилися.

3 місце

Деякі «слуги народу» вміють так відгуляти свій новорічний корпоратив, щоб потім вся країна це обговорювала. Так, депутати міськради Одеси від партії одіозного мера міста Геннадія Труханова із красномовною назвою «Довіряй справам» провели новорічний корпоратив у комуністичному стилі, вбравшись у піонерів. Коментарів на це «чудо» в соцмережах уже з’явилося чимало. Хтось припускає, що це пояснює, чому вони так рвалися повернути червоні назви на честь комуністів.

Група депутатів міської ради Одеси від партії Труханова «Довєряй дєлам» на новорічному корпоративі, що відбувся…

Gepostet von Сергій Стерненко am Montag, 25. Dezember 2017

Утім, є й прозаїчніша, чи то пак, пікантніша версія: деякі користувачі соцмереж упевнені, що цей червоний маскарад – справжнісінька вакханалія у костюмах із секс-шопу.

2 місце

Наша «недозалізна леді» Надя Савченко знову з’явилася в студії телеканалу «NewsOne» у своєму специфічному етнічному стилі: вишиванка рясно прикрашена намистом, а обличчя – густим макіяжем. Зі статуї на каналізаційному люку Савченко намагалася зробити рішучий крок на трон королеви. Соцмережі не змогли втриматися і не прокоментувати її позування.

Цілком можливо, що старання Наді таки дадуть результат – якась добра й небідна душа зрештою підкине дамі грошиків на іміджмейкера.

1 місце

Кажуть, що час може вилікувати все. Але, схоже, не жагу боротьби. Принаймні це стосується нашого невгамовного грузина – Міхо Саакашвілі. Щоправда, зі сторони інколи скидається на те, що йому не так важливо, за що саме боротися, як просто БОРОТИСЯ і бути В ЦЕНТРІ УВАГИ. Як казав літературний герой Портос, «я б’юся, тому що я б’юся!». Так і наш переможець топ-5 дурощів вітчизняної політики.

«Я випробував себе і у в’язниці. Виявилося, що я взагалі не боюся цього, навіть у найгіршій формі. Перший день – найважчий, коли посадили і сказали, що сидіти мені тут декілька років, а потім ще декілька років – у Грузії. Проте на другий день я був у добрій формі. Так що я випробував себе в усіх ситуаціях і не боюся ні куль і ні в’язниці», – заявив Саакашвілі в інтерв’ю грузинському «Першому радіо».

Тепер безстрашний Міхо має намір продовжити свою бурхливу діяльність як на новій батьківщині, так і на старій. «Коли ми переможемо в Україні – поїдемо в Грузію. Якщо мені не дадуть можливість встановити порядок в Україні і до цього відпустять в Грузію, то встановимо порядок у Грузії, а тоді приїдемо в Україну! Запевняю, що мене вистачить на обидві країни. У мене досить сил, енергії і витривалості!».

Як кажуть, чим би дитя не тішилося – тільки б не плакало. Додамо – і з дахів не стрибало…

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.