Без курйозів наші політики й тижня не можуть прожити. InfA стежить за діяльністю «слуг народу» і презентує чергову п’ятірку дурощів вітчизняних можновладців.

5 місце

Розіграш так званого пранка має бути бодай трохи дотепним, інакше який же це розіграш! Але ж YouTube не профільтруєш на предмет наявності почуття гумору… Уже не вперше «талановиті» жартівники-блогери «Лексус» і «Вован» телефонують президентові Порошенку. Цього разу розмова була коротка, адже проникливий Петро Олексійович розпізнав пранкерів і вказав, куди їм потрібно піти, та й їхній жарт про «бояришнік» уже давно не в тренді. Втім, їм таки знову вдалося додзвонитися, попри надування щік пінкертонами з МВС і обіцянки, що буквально ніхто не зможе більше дзвонити Президентові задля сміху. Ну сміх та й годі!

4 місце

Рекламні кампанії наших політиканів нерідко виходять за рамки розумного. Ось і цього разу фантазія піарників створила чергове чудо природи: депутати, як і кури, почали нестися.

Так, нещодавно в Києві на полицях магазинів помітили (пардон за сумнівний каламбур!) яйця нардепа Дмитра Святаша. Зрозуміло, що соцмережі одразу взяли цю пікантну продукцію на кпини. Очевидці кажуть, що вони, до речі, недешеві. Напевно, квочка-депутат особисто висиджував. Що ж, заняття справжнього мачо… Подякуйте вашим піарникам, шановний!

3 місце

Зовсім нещодавно найрадикальніший «слуга народу» став на рік ближчим до пенсії. Олег Ляшко святкував черговий день народження в ресторані. Але навіть у такий день він би не був самим собою, якби не витворив щось екстравагантне. Цього разу Олег проїхався на велосипеді.

«Я раніше чого таким злим був? Тому що у мене велосипеда не було! Мені сьогодні – 45. Спасибі усім, хто написав, подзвонив і прийшов привітати. Ви зробили мій день народження справжнім святом», – написав у себе на сторінці наш доморощений «листоноша Пєчкін». Але ж і направду, було би ліпше для всіх, якби він пошту розносив тим селянам на Чернігівщині, в любові до яких так палко клянеться перед телекамерами.

А ще трохи дивно, як людина, що зірвала навіть не один джек-пот у якійсь лотереї, могла аж дотепер бути нещасною і злою. Ой, щось тут не тееее…

2 місце

Когось із народних депутатів точно з дитинства привчили не вставати з-за столу, поки до єдиної крихти не доїси. Антон Геращенко точно є дійсним членом цього «товариства чистих тарілок». У далеко не дешевому столичному закладі «ВАО» після закінчення своєї трапези наш добродій, відклавши вбік виделку й ніж, накинувся на тарілку і почав її вилизувати. Ну що за манери!

Установил оперативный контроль над депутатами Народного Фронта. В первой половине дня вроде ничего не украли – были заняты изысканным кушаньем.

Gepostet von Andriy Portnov am Freitag, 8. Dezember 2017

З іншого боку, така сумлінність робить честь нашому герою – ніхто ж не казав, що економити геть не потрібно. Як кажуть, «пташка по зернятку клює – весь двір у …».

1 місце

І нарешті – про безумовного переможця тижня.

Напевно, навіть і далекі від політики українці цього тижня встигли пожартувати з приводу грузина на даху. Саакашвілі вкотре підтвердив свій титул найекстраваґантнішого політика країни. Після його феєричного затримання поїдання краватки вже точно надовго забудуть. А кількість жартів, присвячених політичному Карлсону, вже з злічити неможливо.

До створення фотожаб і мемів приєднався весь світ. Наприклад, американці порівняли Міхо із Суперменом, а німці – з Бароном Мюнхґаузеном.  Блогери зробили відео-пародію з кавером пісні, а один народний депутат навіть віршик написав.

Що ж, чогось цінного для країни від наших політиків, здається, не дочекаєшся, але принаймні нудною наш політичний цирк-шапіто точно ніхто не наважиться назвати.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.