InfA підготувала для наших читачів свіжу добірку ляпів «слуг народу». Отже, погляньмо, які перли видали наші можновладці за минулий тиждень.

5 місце

На території самопроголошених опереткових «республік» вистачає дурнів при посадах, а ми все про Захарченка та про Захарченка. Тож посунемо «генералісимуса» з п’єдесталу почесних блазнів Донеччини заради не менш колоритної фігури: цього разу в центрі уваги – колишній мер Слов’янська Неля Штепа. Ця ефектна мадам минулого тижня подарувала соцмережам привід для жартів, виклавши в Мережу своє будуарне фото. Але тут є одна родзинка: подивіться на світлину уважно!

Згори видніється портрет Шевченка, помітили? А тепер запитання: що такого побачив Тарас, що в нього аж очі полізли рога? І чому це в пані-сепаратистки взагалі висить портрет видатного українця? А, може, авторитетні вчені «ДеНеРе» («авторитети», одним словом) переконливо довели, що сам Шевченко був прихильником «Новоросії»?

4 місце

Наші «слуги народу», як виявляється, не лише не здатні відрізнити героя України від льотчиці-зрадниці, а й військове озброєння – від садового реманенту. Як стало відомо, департамент держзакупівель Міністерства оборони не один рік замість необхідних армії димових сумішей ДС-56 купувало… речовини для окурювання дерев. Коштувала вся ця феєрія якихось 72 млн гривень. І ніхто ж не додумався перевіряти перед придбанням товар на відповідність.

І якби не знати нічого такого про виняткову спритність наших «бізнесменів у погонах», можна було би вигукнути: «Ну просто як діти!». Але дітям тут іще вчитись і вчитись…

3 місце

У школі відмінникам пророчать вдалу кар’єру в майбутньому, але можновладцями в Україні, судячи з усього, стають двієчники, що лише пускають літачки з останніх парт. Підтвердженням цього є факт того, що лише за останній рік 1362 претенденти на держслужбу провалили іспит із державної мови. А чи не найяскравішим подібним прикладом є новообраний голова Миколаївської ОДА. Нардеп від «БПП» Олексій Савченко у своїй письмовій презентації на конкурсі припустився численних помилок. Додумався він написати «диячу освиту» замість «дитячу освіту» або «навидь ликів» замість, очевидно, «навіть ліків».

Як відомо, всі держслужбовці повинні володіти українською мовою. Але зважаючи на такий рівень підготовки «державних мужів», на думку спадає щось на кшталт «із такими кадрами на службі державі інших ворогів і не треба!».

2 місце

Історія з «сюрреалістичним» (схоже, це слово дуже засіло в Надіній голові) терактом Савченко все не вщухає. «Леді Гадя», почувши звинувачення генпрокурора Луценка, оперативно показала свою реакцію на те, що відбувається.

На відео вона мовчазно стоїть на тлі сесійної зали Ради, а потім «Бах!», і «Що, всралися?». За іронією долі, буквально за кілька днів Надю вже запроторили в темну камеру СІЗО.  До речі, на волі льотчиця прибула рівно 666 днів. Як кажуть, «совпаденіє? Не думав!..».

1 місце

Ви ще не бачили гучних заголовків у ЗМІ на кшталт «Президент оголосив про завершення АТО»? А що, фактично і юридично це тепер є правдою. Наш президент, напевно, стомився стільки років «зупиняти війну» та просто поклав кінець бойовим діям. Наш піар-геній просто взяв – і перейменував формат того, що відбувається на Сході. Тепер замість «АТО» молоді хлопці будуть їхати захищати Батьківщину на «операцію Об’єднаних сил». Залишається, правда, запитання: кому від того легше? Але, як казав іще один спритник, людина-семафор пан Чечетов, «Оценітє красоту ігри!».

Ми всі оцінили, пане президент! Але тривожні аналогії не дають нам від душі порадіти разом із вами…

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.