кнопкодави

InfA пропонує читачам чергову добірку дурощів вітчизняних можновладців. За останній тиждень українські політики, як завжди, змусили народ і почервоніти, і посміятися. До вашої уваги – топ-5 витівок «слуг народу».

5 місце: конфуз прем’єр-міністра з постом у Twitter’і. У власному мікроб лозі (якщо його можна вважати власним, адже цілком імовірно, що твіти за нього може писати й секретар) пан Гройсман написав щось про «бандитські дії декого». При чому на фото, яке він прикріпив до посту, зображена Олександра Кужель. Як кажуть на Закарпатті, «совпаденіє? Не думав!». Майже одразу запис було видалено. Докази звинувачень намагалися стерти, але журналісти вчасно зробили скріншот.

4 місце відвойовує новий національний вид спорту – гопак, він же бойовий гопак, він же бойовий гопак, яким займається сам пан спікер. Відтепер, за словами міністра молоді і спорту Ігоря Жданова, в Україні з’явилися саме «національні види спорту». Яка різниця між національними і ні, пояснити навіть у міністерстві точно не можуть. Але хай буде, чому б і ні. От тільки непокоїть думка: навіщо модернізувати країну, боротися з корупцією та ухвалювати важливі закони, якщо можна почати фінансувати з бюджету гопак бойовий, спас та кортинг…

До речі, Жданов заявляє, що «національними видами спорту» будуть займатися лише в Україні. Виходить, якщо японські політики додумаються до такого ж закону, то карате в усьому світі помре. А як тоді бути з хокеєм, регбі, баскетболом? Та і решта видів спорту опиняться під загрозою через творчу сверблячку наших політиків!

3 місце віддаємо оригінальній ідеї департаменту культури Донецької області та фотожабі у відповідь. Так, в обласній адміністрації хочуть змусити мера Слов’янська вдягти спідницю на 9 травня. Ви нічого такого не подумайте, мотиви цілком традиційні – у зв’язку зі святкуванням Дня Європи. І поки дехто на Сході досі вирішує, який вектор обрати – в Європу чи в «русскій мір», міський голова з прізвищем Лях уже визначився, що в цей день святкуватиме радянський «дєнь пабєди». Цікаво, як він поєднає «гєоргієвскую лєнточку» з шотландською спідницею, адже згідно з розпорядженням, Вадимові Ляху випав саме національний костюм Шотландії.

Тут уже, як кажуть, визначатися доведеться за принципом «Або хрестика зніміть, або труси вдягніть».

2 почесне місце варто присудити чинному президентові та одночасно – руці керівника однієї з районних держадміністрацій на Одещині Тараса Бойка. В обласному центрі на події, приуроченій до призначення нового голови Одеської ОДА, Петро Порошенко вирішив розважитися в рольовій грі «суворий вчитель і бешкетний учень».

Бойко під час виступу президента весь час тягнув свою рученьку догори, чим, бачте, так розгнівав Порошенка, що той перерва свій спіч і видав: «Опустіть руку! Вам погано? Коли станете президентом – я вас запрошу і ви виступите замість мене!». Ще й додав суворо: «Сідайте!». З боку цей «діалог» вельми нагадував шкільні роки. Можливо, Петро Олексійович просто захотів «випустити пару» на підлеглих, як на учнях? Овва, як непедагогічно!

1 місце: наші «слуги народу» ну дуже люблять вигадувати один одному дивні, смішні чи навіть образливі прізвиська. Ось і Юлія Тимошенко на уїдливий жарт відповідає ще образливіше.

Коротка передісторія: Гройсман нещодавно запропонував замість боргу за газ, який утворився, як багато хто вважає, завдяки Юліним старанням, відати Росії саму лідерку «Батьківщини». «Вона» ображається – і буквально за день вигадує достойну відповідь.

Цитата: «Такими висловлюваннями Гройсман нагадує упаковочну плівку з пупиришками. Діти, коли хочуть погратися, давлять ці пупиришки, вони лопають гучно. От для мене це образ Гройсмана. Це така пупиришка, на яку можна натиснути, вона вибухає і на цьому – все!».

Що ж – за формою суржикувато, в стилі «галасування», але по суті – дуже влучно! І то правда – від цього уряду, який нам усім таки «показав, що таке управління державою», багатьом дійсно мороз пішов поза шкірою. Так недовго і геть вкритися пупиришками…

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, туттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ