На травневі вихідні «слуги народу», що так тяжко гарують на благо батьківщини, влаштували собі, так би мовити, заслужений перепочинок. Але залишитися без курйозних ситуацій і ляпів в українців не вийшло – завжди знайдуться ті, хто цей «режим тиші» порушить. InFa продовжує стежити за українським політикумом і підготувала нову добірку дурощів вітчизняних можновладців.

5 місце: Віталій Кличко – це не лише мер Києва, не лише людина-анекдот. Попри все, він, виявляється, ще й вдалий приклад для наслідування, адже слідом за «мером-велосипедистом» на роботу у такий саме спосіб поїхала і міністр охорони здоров’я Уляна Супрун. Пані-міністру вдалося не повторити минулий конфуз Кличка та не впасти. Проте без непотрібного «бек-ґраунду» не обійшлося: журналісти встигли оцінити вартість її дівчачого яскраво-блакитного дорожнього засобу.

Велосипед за кількадесят тисяч гривень може собі дозволити не кожен, хто мріє про нормальні велодоріжки в Україні. Добре бути міністром у країні з такими дорогами і таким рівнем життя!

4 місце: варто оцінити шпагати та інші гімнастичні вправи від самої дружини Президента. Відтепер Марина Порошенко – ведуча на каналі Ахматова. Коли на кухні набридло і діти підросли (і тішать усю країну під час війни популяризацією «русскава міра»), можна нарешті зайнятися і власною кар’єрою. А що ж, не лише «ворон ворону ока не видзьобає» – олігарх олігархові теж не відмовить працевлаштувати дружину. Ні?..

Марина Порошенко вестиме нову рубрику нашої програми – «У ритмі спорту». Скоро на «Телеканал Україна»!

Gepostet von Ранок з Україною am Freitag, 28. April 2017

Відтепер перша леді, що згадала про свої фізичні здібності, буде вести рубрику «У ритмі спорту» в ефірі телеканалу «Україна».

3 місце: достойні співчуття втрачені киянами роки в заторах через неефективність роботи мера і його команди. Активісти порахували, що мешканці столиці проводять у транспорті зайві 30 хвилин свого життя щодня. І скільки б міська влада не обіцяла все виправити, але прогресу немає – ні до «Євро-2012», ні до розпіареного «Євробачення».

Але насправді не все так погано: мер Кличко таки дбає про киян і – не повірите! – намагається компенсувати їм втрачені в заторах роки життя. Як? А ось так: кажуть, одна хвилина сміху продовжує життя на 15 хвилин. А Віталік дарує чи не щотижня приводи для нестримного сміху. Так що цінуймо таланти! ;)

2 місце: посідає новітній «український рембо». У соцмережах підняли на глум звинувачення з боку Росії екс-прем’єра Яценюка в «звєрствах» у Чечні. На одному YouTube-каналі виклали відео з Яценюком у головній ролі. Автор підписав цей ролик так: «Прокуратура РФ продемонструвала відеозйомку, на якій Арсеній Яценюк скоює масові вбивства російських солдат в Чечні».

Насправді це звичайний жартівливий монтаж, де обличчя нашого «фронтовика» вставили в епізод американського фільму.

1 місце: поки народ масово рушив на природу чи просто відпочиває впродовж тривалих вихідних, наша бджілка-трудівниця працює. Надя Савченко фарбувала огорожу біля Комітету ВР. І хоч нечасто з’являвся привід захопитися її жіночністю, але як же елегантно виглядає пензель у руках нардепа! На що тільки не підеш заради краси рідного міста – навіть мешти на високих підборах цьому не завадять.

Як би українці не сміялися, мовляв, нарешті знайшла своє покликання, але ж старається і працює! Бодай якась користь від народного депутата. Чого не скажеш про більшість її колег. Ну а про ефективність державного апарату в Україні вже давно і кури не балакають.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттут, туттуттуттут і тут і тут і тут.