InfA продовжує стежити за здобутками українського політикуму в жанрі гротеску й буфонади і підготувала чергову п’ятірку найефектніших дурощів представників «політичної еліти».

5 місце

У День вишиванки нардепи вкотре показали, наскільки часом картинка не відповідає змістові. Так, чимало з них вбралися в гарні вишиті сорочки, але це геть не змінило їхньої неукраїнської сутності. Гарна картина виходить, коли майже кожен у сесійній залі одягнений у вишиванку, більшість нардепів написала патріотичний пост у соцмережі, але при цьому проголосувати за проект постанови про персональні санкції проти головних бандитів минулого режиму – Януковича та компанії – зась.

День вишиванки в Раді не заохотив нардепів проголосувати за санкції щодо Якуковича і Ко

Нардепи ще й двічі провалили спробу поставити цей законопроект на переголосування. Як кажуть, «тому що послідовні»…

4 місце

Якщо вже згадали колишнього «вічно легітимного», то вже як не згадати і один із найкомічніших конфузів в історії українського політикуму, що стався якраз рівно 7 років тому. «Напад» вінка на двічі несудимого президента – це запам’яталося надовго.

3 місце

Колишній «регіонал» Олег Царьов останнім часом мало асоціюється з українською політикою. Проте зовсім забути про себе не дає. Користувачі Інтернету дали йому влучний епітет «феєричний ідіот» за його нещодавні теревені на тему катастрофи рейсу МН17 на Донбасі. Цей «розумака» заявив, що, виявляється, Boeing «летів на висоті 8 тисяч квадратних кілометрів». А збити лайнер могли при заході на посадку з гранатомета.

«Добре хоч не кубічних, а то і рогаткою могли б», – жартують із цього приватного детектива в Мережі.

2 місце

А де ж, запитає нас уважний читач, постійний фігурант рубрики – Віталій Кличко? Невже «заліг на дно у Брюґґе» чи ще якось «зник із радарів»? А ось і ні! Він тут потішив такими танцями, які навіть Руслана напевно назвала би «дикими». Мер Києва вкотре став головним героєм відео, що вже розлетілося по Мережі та набрало неабияку кількість переглядів. Кличко вирішив віддячити волонтерам «Євробачення-2017» і станцював на сцені під пісню Брітні Спірс.

https://www.youtube.com/watch?v=4uv6C3RH8-A&feature=youtu.be

Ролик викликав суперечливі коментарі користувачів: багатьох захопила сміливість Кличка, дехто назвав його дії несерйозними. Але, як на нас, це той самий випадок, про який в народі кажуть: «Згорів сарай – гори і хата!». Чого вже там – коли в столиці то мости «втомлюються», то сам Віталій видає такі перли, що ліпше би йому мовчати – то хай вже, либонь, танцює!

1 місце

Подія №1 в політичному та інформаційному житті країни останніми днями – блокування кількох сайтів Рунету. Зазвичай маленького приводу може вистачити активістам соцмереж, щоби створити цілу низку уїдливих фотожаб, а коли цей привід настільки резонансний – від саркастичних картинок просто нікуди подітися. Ось лише деякі меми на цю тему:

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттут, туттуттуттуттуттут тут і тут і тут.