InfA, як завжди, стежить за вітчизняними «слугами народу» та пропонує чергову п’ятірку їхніх дурощів за минулий тиждень. І цього разу так звана політична еліта не розчарувала наших сподівань і не залишила громадян без своїх конфузів, дивних вчинків та інших дурниць.

5 місце

Уже не вперше і доволі звично спостерігати напівпорожню залу Верховної Ради. Але у п’ятницю, здається, «слуги народу» побили всі рекорди. Користувачі соцмереж порівняли це «жваве» видовище із цвинтарем. Один ведучий ток-шоу навіть запропонував чіпляти на нардепів браслет стеження і зробити інтерактивну мапу, на якій буде видно місце перебування кожного в п’ятницю.

Нашою зустрічною пропозицією могла би стати така: на галерах колись рабів приковували до весла, але ж ми цивілізована країна… Тож чіпляти на нардепів-прогульників здоровезну каменюку, а сесійну залу, в якій не назбирається кворуму, заливати водою – і хай ці трударі прохолоджуються у басейні!

4 місце

Багатьом уже набридла одна дама, яка ну дуже вже рідко залишає наш хіт-парад бздурів. А на обрії вже маячить її сестра. Зустрічаємо Савченко №2!

В ефірі наживо Віра Савченко замість того, щоби відповісти на запитання про Надію, почала «лити воду» як студент, що не знає свого білета, але трійку отримати хоче. Дуже вже її дістало вислуховувати докори щодо закону імені не в міру креативної сестрички.

Що ж, Віра Савченко в Україні є, Надія теж, як у тому анекдоті, бракує ще й Любові Савченко – «і тоді з усім цим добром ми спробуємо злетіти»…

3 місце

Якби «кнопкодавство» вважали спортом, на Олімпійських іграх золото явно отримав би наш представник, а то ще й срібло та бронзу з собою на Батьківщину забрали наші. Нардеп Антон Яценко від партії «Відродження» є найкращим кандидатом на цю роль. У Верховній Раді VІІІ скликання він став абсолютним рекордсменом із натискання кнопочок за інших. На одному з пленарних засідань цей «олімпієць» був аж тричі помічений в шести різних місцях за «спортивним конпкодавством».

2 місце

Дедалі більше занепокоєння народу викликає психологічний стан нардепа Олексія Гончаренка, який теж, здається, ніяк не може визначитися, куди йому – «до розумних чи до красивих».

У парламентських коридорах представники ЗМІ, майже як «чіткі хлопці» с Троєщини, зупинили заступника голови фракції «БПП» Гончаренка і змусили… відтискатися. В білій сорочці та в діловому костюмі він показав непоганий фізичний стан, відтиснувшись 50 разів.

І це прекрасно, ось тільки залишаються сумніви: заради чого, зрештою, коридорами найвищого законодавчого органу вештаються ці «атлети»?

1 місце

Порада молодим нардепам, які вже похвалилися бабусі, що працюють у Раді, а гарненьким дівчаткам розповісти цю приголомшливу новину не встигли: ведіть інтимну та особисте листування деінде, але не під прицілом фотокамер!

Члена партії «Наш край» Сергія Шахова «застукали» за цікавим діалогом із дівчиною на ім’я Діана. Тепер пів України дізналося, що «лаве» юній леді було відправлено та прийшло отримувачеві, а ще громадяни можуть «зацінити» голі сідниці.

Лишається побажати розмаїтих успіхів перспективним дівчаткам та працьовитим депутатам. А громадянам – думати головою, кого вони обирають, щоб не довелося згодом роками спостерігати «переписку Троцького з Каутським» на новий манер.

Далі буде…

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттут, туттуттуттуттуттут туттуттут і тут.